Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: UDOSTEPNIANIE SERWEROW  (Przeczytany 1975 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Smasher

  • Gość
UDOSTEPNIANIE SERWEROW
« dnia: 04 Grudnia, 2005, 21:00:37 pm »
Co do tych wynajmów to klan [FNB] posiada takowy server i bylby w stanie udostepnic go na mecze  :')   moja propozycja co do tego wyglada tak: na stronie umiescic hiperlacze gdzie beda wypisane servery klanow i kontakt do paru osob z danego klanu mogocych ustawic server. wtedy osoba zainteresowana wynajmem pisze na meila badz gg ze chce server podajac date i ustawienia serva z odpowiednim wyprzedzeniem(zeby nie bylo ze z godziny na godzine chca serva)  ;-)   to tyle  :)

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
UDOSTEPNIANIE SERWEROW
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Grudnia, 2005, 21:19:21 pm »
moze serwer do webringu po prostu i posty jak do tej pory a CL klanu odpowie ze ok i ustawi, warto panowac nad tym. Pozatym skad nastepny chetny bedzie wiedzial, ze serwer juz zajety i nie ma po co pisac ? Robimy to pod szyldem CFC i na sprawdzonych metodach raczej ;-)

Smasher

  • Gość
UDOSTEPNIANIE SERWEROW
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Grudnia, 2005, 21:40:07 pm »
no fakt...o tym nie pomyslalem  :red:  tylko ze tu bede musial zagladac na forum zeby zobaczyc czy ktos sie zglosil  :}  ale trzeba bedzie zrobic oddzielne forum dla kazdego klanu ktory jest w stanie wynajac server albo chociaz oddzielne forum na wynajmy przywatne od klanow a wynajmy servwow CFC zeby kazdy mial przejrzysty wglad w to wszystko  ;-)

Semen

  • Gość
UDOSTEPNIANIE SERWEROW
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Grudnia, 2005, 21:55:20 pm »
Cytat: "Smasher"
no fakt...o tym nie pomyslalem  :red:  tylko ze tu bede musial zagladac na forum zeby zobaczyc czy ktos sie zglosil  :}  ale trzeba bedzie zrobic oddzielne forum dla kazdego klanu ktory jest w stanie wynajac server albo chociaz oddzielne forum na wynajmy przywatne od klanow a wynajmy servwow CFC zeby kazdy mial przejrzysty wglad w to wszystko  ;-)


Ke? Po co to?

Tak jak kurczak napisal, wystarczy ze dodamy Wasz serwer do webringu, do wynajmow i bedzie on jako nastepny serwer wynajmowy, rozniacy sie tylko tym, ze Wasze klanowki (pomijajac te za 5 dwunasta) beda mialy wyzszy priorytet.

Ja to tak widze.


Zmienilem nazwe tematu.

Smasher

  • Gość
UDOSTEPNIANIE SERWEROW
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Grudnia, 2005, 22:19:08 pm »
no nie wiem...wygodniej by bylo tak w wypadku kiedy duzo klanow by sie zglosilo do tej roboty ale mi to tito  :}