Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: PLANOWANA LIKWIDACJA CFC - TAK/NIE  (Przeczytany 9096 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
PLANOWANA LIKWIDACJA CFC - TAK/NIE
« dnia: 30 Listopada, 2005, 04:03:12 am »
Obowiązki służbowe, coraz większy brak czasu oraz brak następców mogących kontynuować działalność Farmy zmuszają mnie do podjęcia niechcianej ale koniecznej decyzji:

z ogromną przykrościa informuję o planowanej likwidacji CFC. Aby nie stawiać użytkowników w trudnej sytuacji dniem likwidacji niech będzie ostatni dzień roku.  

Wszystkim biorącym udział w tym przedsięwzięciu serdecznie dziękuję za wspólną dobrą zabawę, miłe chwile spędzone razem na TS bądź w grze i oczywiście za pracę włożoną w stworzenie strony, forum i Turnieju.

Hooah Farmers and Soldiers


P.S. klikajcie na na naszą dziewczynę na stronie to może jeszcze na koniec dojdziemy do 1 miejsca  

holev

  • Gość
PLANOWANA LIKWIDACJA CFC - TAK/NIE
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Listopada, 2005, 07:26:17 am »
Zdecydowanie nie jest to wiadomość jaką chciałem przeczytać jako prezent mikołajkowy (czy też inny)...:(
Może można jakoś jeszcze wpłynąć na Twoją decyzję...

PS. Tak czy owak jeszcze trzeba iść razem na jakąś wódę mineralną pitą przy użyciu jakże wypaśnego kubeczka CFC...:D

Rower

  • TS Admin
  • porucznik stogu
  • Wiadomości: 705
  • Karma: +22/-81
    • http://www.p-a-s.pl
PLANOWANA LIKWIDACJA CFC - TAK/NIE
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Listopada, 2005, 07:27:07 am »
Smutno ...


 CHCIALBYM POMOC I TO POCIAGNAC ALE OD JUTRA NIE MAM NETA


PRZEPRASZAM :(

  :(    :(    :(    :(    :(    :(    :(    :(    :(    :(    :(    :(    :(


Sami jestesmy sobie winni ....

W0JT3K_PL

  • Dev Team
  • major obejścia
  • *
  • Wiadomości: 1010
  • Karma: +28/-4
    • https://cfcn.pl
PLANOWANA LIKWIDACJA CFC - TAK/NIE
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Listopada, 2005, 11:35:00 am »
:(  wlasnie teraz gdy rozkminilem logi serwerow?

< .... censored ....> by kurczak

Kurczaczku nie rob mi tego.. wczoraj tzn dzis siedzialem nad tym do 8 rano :(

Teraz bede pisal parser !

Piter

  • Gość
PLANOWANA LIKWIDACJA CFC - TAK/NIE
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Listopada, 2005, 13:21:00 pm »
Nie no, to nie może być prawda...   :cry:

pavel

  • Gość
PLANOWANA LIKWIDACJA CFC - TAK/NIE
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Listopada, 2005, 13:33:03 pm »
szkoda fajnego TSa na ktorym wieczorami przebywa grubo ponad 100 osob i servera gry ktory jest prawie caly czas full mimo restartow co 14 rund...

[ Dodano: Sro Lis 30, 2005 1:42 pm ]
tak przynajmniej mielismy czesc klanow w kupie, a teraz sie rozejda po roznych TSach.

ech.....   :(

yarmooh

  • Gość
PLANOWANA LIKWIDACJA CFC - TAK/NIE
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Listopada, 2005, 14:29:46 pm »
jedynie moge powiedziec szkoda , i ze bedzie mnie ( i pewno reszcie POS'u takze ) brakowało Farmy , TS'a , serka i milej atmosfery panujacej tam   :( (  ech...:(

-=[BA]=-Gordon

  • Gość
PLANOWANA LIKWIDACJA CFC - TAK/NIE
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Listopada, 2005, 14:51:02 pm »
decyzja jest nie odwołalna?????????????????
nie wyobrażam sobie powrotu na riza   :(

Smasher

  • Gość
PLANOWANA LIKWIDACJA CFC - TAK/NIE
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Listopada, 2005, 14:57:52 pm »
wielka przykrosc...ale rozumiem....i mysle ze naleza sie owacje Kurczakowi i reszcie zazadu CFC za to wszystko co robili przez tyle czasu...za to co pomoglo i zapewnialo wielu klanom mila zabawe i niezapomniane chiwle....  :cool:

.Speedy

  • Gość
PLANOWANA LIKWIDACJA CFC - TAK/NIE
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Listopada, 2005, 15:03:08 pm »
Szkoda szkoda   :(  
 Farma byla pierwszym serverem ts na jaki zawitalem.  :(    :(  
Smutno bedzie ja opuscic, czy jest moze jakis sposob aby tego uniknac?  :(    :(    :(

Shady

  • Gość
PLANOWANA LIKWIDACJA CFC - TAK/NIE
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Listopada, 2005, 15:06:55 pm »
Naprawdę szkoda...   :(

=[P.O.S]=Lion

  • Gość
PLANOWANA LIKWIDACJA CFC - TAK/NIE
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Listopada, 2005, 15:16:58 pm »
Panowie dzisiaj nie jest 1 kwietnia... Myślę że napewno można jakoś razem to utrzymać nie jestem na bierząco ale to by była wielka strata ;/

[7DBK]przemo

  • Gość
PLANOWANA LIKWIDACJA CFC - TAK/NIE
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Listopada, 2005, 16:45:12 pm »
Post edited by me :)

Farmy nie oddamy!!!

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
PLANOWANA LIKWIDACJA CFC - TAK/NIE
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Listopada, 2005, 16:47:06 pm »
Jak napisałem w poście sa trzy powody i jeżeli się wszystkie spełnią to następuje likwidacja.

Pomimo wcześniejszych postów o pomoc, nie pojawił się nikt chętny do zarządzania całym tworem, a potrzebni są programiści php, ludzie z czasem i wyobraźnią którzy chcieli by coś stworzyć i zmieniać rzeczywistość na lepszą. Farma jak wiecie to głównie serwer do gry + TS dzięki któremu gracze mieli się okazję poznać a tym czasem ze starego klimatu pozostał tak naprawdę tylko TS który nie ma już wiele wspólnego z serwerem do gry. Bridge Crossing Tournament powstał nie dlatego, że brakowało rozgrywek na scenie, tylko jako ukoronowanie dobrej przyjaznej atmosfery i podkreślenie więzi jaka łączy ludzi grających razem i rozmawiających razem na TS. Był to turniej nie mistrzów mostu lecz  turniej maniaków AAO i miłośników Farmy. Uwierzcie, że mnie ta decyzja boli najbardziej, ale nie mam siły ani na wielotygodniowe prośby o poprawienie jakiegoś "dupsu", o stworzenie czegoś nowego, ułatwiającego korzystanie z serwisu, o napisanie skryptu do Turnieju który podobny wszyscy chcą rozegrać ale nikt nie chce zorganizować, o zmiany na stronie pod rozgrywki i wiele innych "drobiazgów" których zrobienie nie jest może trudne ale rozwleka się w nieskończoność ani też w końcu cierpliwości na czekanie, że może ktoś chętny zjawi się w końcu. Maszyna na której stoi to wszystko nie zasługuje na to, żeby stał na niej tylko bezduszny TS - została zakupiona z myślą o czymś więcej. Strona i forum powstały z inwencji zagorzałych farmerów którzy chcieli mieć własne miejsce do wymiany poglądów i ponadto  zaistnieć w VR.

Od jakiegoś czasu odnoszę wrażenie, że CFC to tylko TS. Nie serwer, nie ludzie, nie klimat, nie forum ale po prostu TS. Jeżeli się nie mylę, to chyba nie ma sensu trzymać "wypasionego" sprzętu tylko dla samego TS'a.

Decyzja może zostać zmieniona jeżeli jeden z trzech warunków nie zostanie spełniony (jak na razie w gre wchodzi tylko ten trzeci warunek), zatem jeżeli do końca roku nic nie zmieni się na lepsze i karuzela nie zacznie się kręcić na nowo, to z wielka przykrością nastąpi nieuchronne zakończenie niewątpliwie ciekawej  działalności. Zresztą tak naprawdę stara poczciwa Farma była tylko serwerem do gry w AAO a serwerów aktualnie jest ci dostatek.

P.S. Jest kilka bardzo ciekawych projektów odnośnie rozwoju CFC ale niestety sam ich nie jestem w obecnej sytuacji wdrożyć w żaden sposób (musiałbym się nauczyć php a to raczej odpada).

Smasher

  • Gość
PLANOWANA LIKWIDACJA CFC - TAK/NIE
« Odpowiedź #14 dnia: 30 Listopada, 2005, 17:33:20 pm »
No tu ma kurczak racje...Mimo ze nie znam was tu wszystkich to jak [FNB] przechodzilo na TS CF to bylo pare kanalow i kupa ludzi grajacych na jednym servie...teraz kazdy jest na swoim kanale klanowym i reszte ma gdzies  :fjufju: