Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Mandingo01  (Przeczytany 13251 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

WHT

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #45 dnia: 30 Czerwca, 2010, 15:09:17 pm »
I sprawdza się to co od jakiegoś czasu powtarzam. Niektórzy nie potrafią dyskutować, a to wynika z tego też, że często nie rozumieją co się do nich mówi/piszę.
To z resztą też wynika ze specyfikacji komunikacji internetowej, jednak niektórzy próbują i im to wychodzi, więc w czym problem?

Ulfding

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #46 dnia: 30 Czerwca, 2010, 15:17:23 pm »
To ja napisałem że ma 2500 h gry pomyliło mi się ma 2759 rozegranych meczy jeden mecz to około 20-30 min.
WHT specyfiki nie specyfikacji   :23:

WHT

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #47 dnia: 30 Czerwca, 2010, 15:21:29 pm »
Aaa no widzisz, to zasadniczo mniej.  ;OK
Racja, pomyliło mi się.
« Ostatnia zmiana: 30 Czerwca, 2010, 15:39:47 pm wysłana przez WHT »

Joseph

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #48 dnia: 30 Czerwca, 2010, 18:12:25 pm »
SZOAH on ma takie same staty jak ty.Ale po filmiku widzę że chyba lepszy programik niż ty  :D
« Ostatnia zmiana: 30 Czerwca, 2010, 18:16:32 pm wysłana przez Joseph »

Dandyz

  • kurnikowy
  • Wiadomości: 123
  • Karma: +12/-1
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #49 dnia: 01 Lipca, 2010, 09:25:22 am »
Ale się kurna porobiło  :? :? :? chyćcie się Pany siakiejś roboty, z kobitą na spacer, albo z psem lub kotem jak ktoś nie ma kobity, albo samemu jak psa czy kota też nie ma i najlepiej żeby spacerować conajmniej szybkim truchtem coby wyładować emocje na kostce brukowej lub innym asfalcie a nie na sobie nawzajem...

Shoah.. już dawno powinieneś zauważyć, że raczej nie bardzo toleruje Cię znaczna część społeczności CFC więc nie dziw się, że ludzie tak zareagowali na zwłaszcza taki temat posta...

locati

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #50 dnia: 01 Lipca, 2010, 20:46:35 pm »
1) The videos show mandingo01 cheating. He certainly cheats.
2) His cheats are not detected by PB and screenshots are clean: either don't have "visual" cheats or the cheats are reporting the screen without cheats.
3) Videos are not accepted as official proof, that's understandable, so he is not baned in ACI, even if the videos clearly show that he cheats.
4) My headshot rate his very high (not as high as mandingo), but almost all my headshots are with DMR (i play bridge almost exclusively), what can be computed from number of "consumate pro" coins.
mandingo's headshots are only 11% with sniper, or 89% with m4 and m249. But statistics anyway are only meaningful to support other evidences. Good stats per se don't prove anything.
5) There is proof of mandingo01 cheating, even if it is not valid for PB ban according to the rules. But there is no proof of me, or my son Sub.Zero cheating, and there will not ever be proof, because we don't cheat. We are investigated continuously, and I understand that many may suspect, but you won't ever find proof of we cheating because we don't cheat.
6) I'm only a bit good as sniper in bridge, and Sub.Zero is extremely good. mandingo01 is not good, he moves like a noob, doesn't check obvious danger points, is always pointing to the floor until the aimbot gets activated...
Keep suspecting of us as much as you want, you will never be able to prove that we cheat because we don't. But mandingo was caught cheating. So please don't compare.
Recording him, rewieving the videos, etc, has been a big effort, you all should be happy that an huge cheater is finally unveiled instead of accussing us without any objetive reason. Investigate us as much as you want as we did with mandingo, and stop accussing until you find some proof (you will never find it, i promise, but you are free to try).


Chomiq

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #51 dnia: 01 Lipca, 2010, 20:52:52 pm »
1) We don't care.
2) As you mentioned - video isn't a valid proof for ACI therefor it isn't a valid proof for me
3) Your second son has ban on ACI so I don't really feel like trusting any one of you
« Ostatnia zmiana: 01 Lipca, 2010, 20:56:06 pm wysłana przez Chomiq »

WHT

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #52 dnia: 01 Lipca, 2010, 22:18:37 pm »
One simple question - why did you post this rubbish here?
Maybe he's cheating, but who cares of CFC community?
No offence.

jetspike_pl

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #53 dnia: 01 Lipca, 2010, 23:11:49 pm »

                                                                                                                                  <<<<<<<<<          >>>>>>>>>>

ja nie wiem, po co wy piszecie takie rzeczy. nie chodzi o to ze nas to nie obchodzi, bardziej o to ze nie reagujemy na tego typu materialy gdyz nic nie wnosza jako nie bedece wiarygodnym dowodem w podejmowaniu decyzji. ostatnie posty brzmia tak jakby nas to nie obchodzilo czy ten pan czituje czy nie. oczywiscie ze nas to obchodzi, ale bez wiarygodnych dowodow lub bez decyzji kurczaka popartej opiniami adminow serwer jest dla kazdego gracza otwarty. @ WHT sorry ale takie oficjalne wypowiedzi o stanowisku farmy nalezy pozostawic najlepiej kurakowi lub/i komus z starszych adminow jak fofers czy qq.

jeszcze jedna uwaga: (wg mnie) jak pojawia sie taki filmik to niech sie kazdy wypowiada za siebie bo wciaganie w to farmy jest na jej niekorzysc. juz i tak trafiaja sie ludzie ktorzy  pisza o tym ze cziteros moga sobie u nas grac do woli. oczywiscie tak nie jest ale to ze pozwalamy grac graczowi na ktorego nie ma zadnych brudow staje sie czesto pretekstem do takiego mowienia. nie jestesmy odpowiedzialni za to ze ktos u nas uzywa cheatow, staramy sie temu przeciwdzialac bedac jednoczesnie fair wobec kazdego i traktujac wszsytkich jednakowo.

dziekuje ;)

« Ostatnia zmiana: 01 Lipca, 2010, 23:14:25 pm wysłana przez .ViciousJetSpike. »

WHT

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #54 dnia: 02 Lipca, 2010, 00:04:12 am »
Stary. Myślę, że już wystarczająco dużo powiedzieliśmy oprócz tego co ostatnio napisaliśmy. Już kilka razy wypowiadałęm się za siebie, nie czytaj może tylko ostatniego posta ale oceniaj całość topicu. I jak to powiedziałeś, reszta bardziej uprawnionych graczy również wyraziła swoją opinię, wiec o co cho?
Po drugie on nie grał na farmie, więc co na dobrą sprawę mnie obchodzi, że on (może) oszukuje?
Skoro nie ma dowódów, to koło się zamyka. Jeśli mu nie udowodnimy nic (a tak się raczej stanie) to powtarzam się-co nas to interesuje?Będziemy wylewać żale?
« Ostatnia zmiana: 02 Lipca, 2010, 00:09:18 am wysłana przez WHT »

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #55 dnia: 02 Lipca, 2010, 00:12:07 am »
spoko loko, temat wyczerpany... nas ten kolega w ogóle nie dotyczy, zamykam

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #56 dnia: 07 Lipca, 2010, 10:11:47 am »
otworzyłem ponownie wątek żeby pokazać coś pięknego :)
mała rzecz a cieszy ^^

[imgzoom]http://i47.tinypic.com/mv3uvm.png[/imgzoom]

Chomiq

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #57 dnia: 07 Lipca, 2010, 10:39:33 am »
I chce sie powiedziec - a nie mowilem.

jetspike_pl

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #58 dnia: 07 Lipca, 2010, 10:53:17 am »
 :D :D :D  busted

louis

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #59 dnia: 07 Lipca, 2010, 11:55:00 am »
fo$fik co ty za BS pokazujesz społeczności  :~

Przeca on nie ma BAN'a nigdzie

Sytuacja jak z Next.Blitz'em (czy jak mu tam bylo)
« Ostatnia zmiana: 07 Lipca, 2010, 11:57:05 am wysłana przez Louis »