Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Mandingo01  (Przeczytany 13253 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

WHT

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #30 dnia: 30 Czerwca, 2010, 12:13:55 pm »
Ja byłem od początku, i nie musiałem słyszeć żadnych rozmów na voipie.
O co poszło?A o co mogło pójść.  ^^
-Ty do niego "Fuckin cheater"
-On, żeby każdy sprawdził sobie na ACI, że Sub.Zero został zbanowany za oszustwa
-Koleś od Ciebie z klanu, że jak jeszcze raz nazwie go cheaterem to osobiście dowie się gdzie mieszka i przyjedzie do niego, żeby dać mu na ulicy w mordę
-On znowu, żeby sprawdzić Sub.Zero
-Ty znowu "Fuckin cheater leave this server"
-On, żebyś uprawiał seks, ze zwierzętami
-Ty, że postarasz się żeby od jutra miał tutaj bana

Potem jakieś wchodzenie na innych kontach, team kille i pisanie na czacie "zajebałem!" a drugi na to "zajebiście" i votowanie się nawzajem w kółko.

Normalnie jak dzieci, nie mogliście go zwyczajnie olać? Albo jakby poza grą działać na rzecz jego "likwidacji".
Nie trzeba być żadnym autorytetem moralnym, żeby stwierdzić, że to było po prostu głupie.
« Ostatnia zmiana: 30 Czerwca, 2010, 12:16:09 pm wysłana przez WHT »

Ulfding

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #31 dnia: 30 Czerwca, 2010, 12:17:39 pm »
Od siebie mogę dodać, że locati faktycznie siedzi w zasadzie tylko na bri i ciągle - do znudzenia gra s.
SZOAH sory nie ale prawie 1500 hawaji i 73 one man army robi takie a nie inne wrażenie. Cóż, jesteś być może wybitnym graczem, którego reszta nie dorastających Ci do pięt graczy bezczelnie oskarża o cheaty.  Po prostu wyprzedzasz epokę w której grasz powinieneś się pojawić gdzieś koło aa 3.6.5 a nie 3.0. Masz przegrane 2,5 tyśka godzin co jest imponującym wynikiem. Przyzwyczaj się do tego, że ludzie wyzywają Cie od cheaterów, jeżeli jesteś czysty możesz lać na nich zimnym moczem.  Jeśli zaś nie to kiedyś ktoś cie drapnie i będzie wielki wstyd.

louis

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #32 dnia: 30 Czerwca, 2010, 12:22:29 pm »
*SZOAH*

Za ten burdel  (wyzwiska,TK itp.) co wczoraj zrobiłeś z chłopakami ze swojego temu
  • na serwerze European Honor Server grając przeciwko graczom z klanu w którym gra mandingo01 w moich oczach straciłeś wiele.

    Zachowanie Wasze że tak spokojnie to ujmę było mułem na dnie bagna.
    Jeśli tak postępujecie z kimś na kogo nie macie dowodów (chodzi tutaj o Mandingo01) aby się rozładować to chyba lepiej będzie jak sobie klupniesz dyńka w ścianę.

    Sorry za użyte słownictwo.
Wszedłeś w połowie gry i nawet nie wiesz o co poszło, poza tym siedziałeś w drugim teamie i rozmów na voip'ie niesłyszałeś...a wypowiadasz się jak byś wszystkie rozumy pozjadał.

P.S. Kim ty w ogóle jesteś by mnie oceniać od strony moralnej?


Jestem małym szarym człowieczkiem,który napierdziela w AA3 bo nie ma co z czasem wolnym zrobić.
Wszedłem w połowie gry ale takiego zachowania to nie trawię jakie zaprezentowaliście jako
  • Team.

VIOP'a nie używam bo na SCOREBOARD się gra wywala a poza tym wolę pogawędzić ze znajomymi w trakcie gry na zewnętrznym komunikatorze.

QQryQ

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #33 dnia: 30 Czerwca, 2010, 12:33:01 pm »
SZOACH, powstrzymaj jezyk koleżko...
bo bedzie sv_zakazpisania 1 ...

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #34 dnia: 30 Czerwca, 2010, 12:39:37 pm »
*SZOAH*

Za ten burdel  (wyzwiska,TK itp.) co wczoraj zrobiłeś z chłopakami ze swojego temu
  • na serwerze European Honor Server grając przeciwko graczom z klanu w którym gra mandingo01 w moich oczach straciłeś wiele.

    Zachowanie Wasze że tak spokojnie to ujmę było mułem na dnie bagna.
    Jeśli tak postępujecie z kimś na kogo nie macie dowodów (chodzi tutaj o Mandingo01) aby się rozładować to chyba lepiej będzie jak sobie klupniesz dyńka w ścianę.

    Sorry za użyte słownictwo.
Wszedłeś w połowie gry i nawet nie wiesz o co poszło, poza tym siedziałeś w drugim teamie i rozmów na voip'ie niesłyszałeś...a wypowiadasz się jak byś wszystkie rozumy pozjadał.

P.S. Kim ty w ogóle jesteś by mnie oceniać od strony moralnej?

Jest członkiem forum i może mieć swoje zdanie. Ocenia Cię od "strony moralnej" po Twojej moralnej postawie którą reprezentujesz w czasie gry i na forum. Skoro piszesz na tym forum to decydujesz się na to że ludzie będą Cię oceniać tak czy inaczej.
Teraz my zaszliśmy Ci za skórę i co teraz będzie? Teraz nas będziesz tkował bo nie potrafisz sobie poradzić ze swoimi problemami? Musisz się wyżywać w grze?

P.S. Uspokój się bo zwyczajnie "wylecisz", nie będziemy tolerować takiego zachowania.

*SZOAH*

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #35 dnia: 30 Czerwca, 2010, 13:22:56 pm »
Po tym wszystkim co zobaczyłem postaram się to podsumować.

Od samego początku się na mnie uparliście, banując mnie raz po raz :). Za pierwszym razem był mój niejednokrotnie podejrzany stat i niekiedy czarne PBSS. Drugi ban był z racji narzekań graczy i "dla dobra i ochrony społeczności jaką jest CFC" (Idąc waszym tokiem myślenia należało by permanentnie usuwać złodziei, morderców i innej maści pomyleńców przez ich eliminację).


Jesli chodzi o SZOAHA i jego "czity" (bo taka sprawa została poruszona tutaj też) to nie uważam żeby również czitował... Tak, ma bana na farmie ale nie za czity tylko jak to zostało gdzieś w jego temacie ładnie ujęte "dla dobra społeczności" (dlaczego reszta ma cierpieć przez jedną osobę? farma to serwer społecznosciowy i robi się tam takie zmiany jakie są najlepsze dla społeczności grającej tam)


Wydaje mi się, że uprzedzenie do tego filmiku jest spowodowany jedynie nieomylnym przeświadczeniem( w waszym mniemaniu ), że członkowie klanu [!], wraz ze mną są cheaterami.
Właśnie te uprzedzenie sprawiło, że zaraz po publikacji tego filmiku z YT na CFC forum zamiast skupić się na filmiku, bardziej skupiliście się na mojej osobie i moim klanie (głównie Chomiq), oczerniając nas. Wy staracie się mnie umoralniać ? Właśnie wasze wypaczone spojrzenie na tą sprawę i branie tej gry na serio sprawiło, że jest tak a nie inaczej. Ciekawi mnie, jaka by była reakcja gdyby np WHT wrzucił ten filmik....pewno jednogłośnie byście przytaknęli, iż mandingoo1 to cheater.

Odnośnie mojego zachowania sprzed wczoraj na Europie. Sub.zero po wejściu na wasz serwer został zaraz obrzucony oskarżeniami, które nie mają pokrycia w prawdzie. Chwilę później został zbanowany za rzekome TK i voty przez niego robione ( Zaraz później założyliście wątek na forum zatytułowany Sub.Zero, w którym o ile się nie mylę doszliście do wniosku, że Sub raczej nie cheatuje. To jeszcze dobitniej pokazuje jak "Ty" siebie zaprzeczasz, gdyż w tym poście obsmarowujesz go równo ). Pytanie, jak się ma taka osaczona osoba zachować jeżeli spokojnie wchodzi na serwer by pograć, a spotyka się z taką reakcją ? Przypominacie sobie reakcje Polaka na lotnisku w  Vancouver?

Chomiq, Ty widzisz swoją i tylko swoją rację, jesteś co to mojej osoby uprzedzony. Nie staraj mi się wmawiać ( i nie tylko mi), że jest inaczej, bo poprostu się okłamujesz. Wywnioskować to można z Twoich poprzednich wypowiedzi, raz mówisz że jestem cheaterem, zaraz że nie ......

SZOACH, powstrzymaj jezyk koleżko...
bo bedzie sv_zakazpisania 1 ...

Chyba więcej pisać nie będę, po prostu zmęczyło mnie bycie członkiem tego forum. Sam usunę swoje konto....

P.S. Tak więc możecie pisać o mojej osobie do woliiiii..... Pozdrawiam, Szoah.

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #36 dnia: 30 Czerwca, 2010, 13:27:59 pm »
Filmik nie jest nadzwyczajny. Spodziewałeś się innej reakcji? Z tego co widzę na ACI innej nie było. Ciekawe czy gdzieś Ci się udało wzbudzić "niewiadomą" w szeregach graczy AA3 odnośnie tego gracza :P
Na nas ten filmik wielkiego wrażenia nie robi. (jest cziterem czy nie, dopóki nie będzie na to dowodów nikt nie ruszy palcem w tym kierunku)

Jak już pisałem masz bana dla dobra serwera CFC, nie za "czity". To wszystko.
Cytuj
(Idąc waszym tokiem myślenia należało by permanentnie usuwać złodziei, morderców i innej maści pomyleńców przez ich eliminację).
qrde, dobry pomysł! Nie myślałeś żeby zostać politykiem?

Skończ podkreślać to jakimi Wy to wielkimi cziterami jesteście, bo nie jesteście nimi...
« Ostatnia zmiana: 30 Czerwca, 2010, 13:49:05 pm wysłana przez fo$fik »

louis

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #37 dnia: 30 Czerwca, 2010, 13:31:23 pm »
SZOAH

Znajdź mi tylko jakiś wycinek tego gdzie JA we własnej osobie nazwałbym Cię cheaterem czy noobem.
Ja od dłuższego czasu nikogo tak nie nazywam jeśli nie mam ku temu DOWODU bo bezpodstawnie to można sobie GDYBAĆ jak to ma miejsce na tutejszym forum.
A wiadomo że w trakcie takiej rozmowy każdy do tego dorzuci jakieś swoje 2gr i rozmowa na temat z chodzi na obrażanie się wzajemnie.

NIE O TO W TYM CHODZI


WHT

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #38 dnia: 30 Czerwca, 2010, 13:35:11 pm »
"Ciekawi mnie, jaka by była reakcja gdyby np WHT wrzucił ten filmik....pewno jednogłośnie byście przytaknęli, iż mandingoo1 to cheater."

Gdyby. Ale gdybać to sobie możesz, bo ja tego nie zrobiłem i nie zrobie. Szkoda mi czasu na takie głupoty. I "na pewno" to też zdecydowany osąd. Wątpie, żeby tak się stalo nawet gdybym to ja umieścił ten filmik, bo jest to słabe nagranie.
Czemu mnie nie dziwi, że to mnie podałeś za przykład. Kiedyś podchodziłem do Ciebie inaczej, teraz podchodzę inaczej. Jak Cię coś nadal boli to zapraszam do konstruktywnej dyskusji.

Ktoś wspomniał, że masz wygrane już ok. 2500h. To tak jakbys prawie 1/3 roku non-stop grał w tę grę. Wydaję mi się, że masz problem.
« Ostatnia zmiana: 30 Czerwca, 2010, 13:39:47 pm wysłana przez WHT »

popeq

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #39 dnia: 30 Czerwca, 2010, 13:44:58 pm »
Żenada..  :-[

WHT

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #40 dnia: 30 Czerwca, 2010, 13:47:17 pm »
popeq, bardzo Cię lubię, więc może wysil się na coś bardziej konstruktywnego niż tylko "żenada"?
Żenada to się wczoraj działa na European.

QQryQ

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #41 dnia: 30 Czerwca, 2010, 13:52:46 pm »

Ktoś wspomniał, że masz wygrane już ok. 2500h. To tak jakbys prawie 1/3 roku non-stop grał w tę grę. Wydaję mi się, że masz problem.


taaa zdecydowanie za duzo spedza czasu przed kompem...

Chomiq

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #42 dnia: 30 Czerwca, 2010, 14:03:27 pm »
Szoah, chyba powtorze sie po raz n-ty ale widze, ze dalej nie rozumiesz. Twoje argumenty majace swiadczyc o tym ze koles czituje rownie dobrze moga byc wykorzystane do oskarzenia kolesi z twojego klanu o to samo. Mandingo ma nawet lepsze argumenty, bo w przeciwienstwie do sub.zero nie ma podlinkowanego konta z banem, wiec moze usiasc i nakrecic jego 2-3 akcje i wrzucic to na youtube z opisem "... caught cheating".

http://history.anticheatinc.com/aa3/index.php?searchtype=2&searchlimit=1&searchvalue=b142b31e43086d5fb76e84e6d31d0a20
« Ostatnia zmiana: 30 Czerwca, 2010, 14:05:58 pm wysłana przez Chomiq »

popeq

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #43 dnia: 30 Czerwca, 2010, 14:31:17 pm »
popeq, bardzo Cię lubię, więc może wysil się na coś bardziej konstruktywnego niż tylko "żenada"?
Żenada to się wczoraj działa na European.

Ze tak powiem, lepiej nie.

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Mandingo01
« Odpowiedź #44 dnia: 30 Czerwca, 2010, 14:34:30 pm »
spamuchu Ty!  [k-zolta]