Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: CFC vs HFoJ  (Przeczytany 3328 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Chomiq

  • Gość
CFC vs HFoJ
« dnia: 12 Lipca, 2010, 12:04:11 pm »
4v4

Current Status: Defending vs Holly Fighters of Jeruzalem

Maps: AA3-Impact-AO
Match Date: Friday, July 16 9:30 PM CET

Wygrana 5-3-4
« Ostatnia zmiana: 17 Lipca, 2010, 13:40:55 pm wysłana przez Chomiq »

Chomiq

  • Gość
Odp: CFC vs HFoJ
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Lipca, 2010, 22:59:00 pm »
5-3-4

Wygrana po malych komplikacjach.

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: CFC vs HFoJ
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Lipca, 2010, 23:00:11 pm »
dość dużych zważywszy ze mieliśmy 2 graczy nawalonych :D

firefighter1

  • Gość
Odp: CFC vs HFoJ
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Lipca, 2010, 23:21:29 pm »
zapomnieliście dodać kto miał komplikacje :), generalnie mecz był ciekawy. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach zaczniemy raczej bez niepotrzebnych spięć Chomiq i myślę, że idąc na rękę Wam docenicie nasze starania. TWL jasno określa zasady i jakbyśmy chcieli się tego trzymać to mecz musielibyście oddać (patrz czas podania IP servera), a TS mogę uruchomić na dowolnym innym kompie, nawet przez RDP or TeamViever na tym samym co serwer i SS nie jest żadną podstawą.

Chomiq

  • Gość
Odp: CFC vs HFoJ
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Lipca, 2010, 23:34:13 pm »
Nasz serwer tak czy inaczej nie dzialal, a poza tym skoro tak to mogles zwrocic uwage, ze jest za pozno. Nie musielibysmy oddawac meczu, bo co najwyzej moglibyscie kazac nam grac na waszym serwerze.

Pretensje mozesz miec do SeyBee. Wg rulsow SeyBee nie ma prawa grac na serwerze jezeli ma takie samo ip w grze i na nim.

Cytuj
If the server is being hosted by a match player, that player cannot be connected to the server via the same connection. (i.e. from behind a router or firewall)

Zapewnie pulpit zdalny tez mozna spokojnie pod to zlapac. Nie znam sie na jakis pierdolkach siecowych, ale jak widze, ze koles na tsie ma IP identyczne jak serwer ktory rzekomo nie jest postawiony u niego to cos mi smierdzi. Powiedz mi jak udowodnimy wam, ze SeyBee mial inne IP na meczu, skoro ACI history nie jest aktualizowane co sekunde, a logi z serwera mozesz wyedytowac w notatniku? W takim wypadku wystarczy mi IP z TS3 i jego 20ms na serwerze - w trojce nie ma czegos takie, ze jak stawiasz dedyka na swoim kompie to masz pingu 0 tylko pokazywany jest normalnie. W tej chwili powiem ci jedno - nie licz, ze pozwole na to zeby SeyBee zagral w finale w niedziele jezeli ta sama historia sie powtorzy. Rozumiem teraz czemu SeyBee tak sie spinal podczas poprzedniego meczu turniejowego gdy zwrocilismy uwage na jego super niski ping.

Komplikacje mial Louis bo sie najebal ojz!
« Ostatnia zmiana: 16 Lipca, 2010, 23:39:14 pm wysłana przez Chomiq »

louis

  • Gość
Odp: CFC vs HFoJ
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Lipca, 2010, 23:42:10 pm »
Komplikacje mial Louis bo sie najebal ojz!

 :turd:

firefighter1

  • Gość
Odp: CFC vs HFoJ
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Lipca, 2010, 23:46:30 pm »
Dobra jest, nie ma co robić w wakacje wywodów naukowych ale jest to realne i można to łatwo zrobić. Najważniejsze, że każda ze stron miała co robić na meczu. Super się grało poza jednym laaagiem po, którym 3 graczy znalazło się w jednym mmiejscu heheh ale na szczęście 2 z nch było od nas i  :m4: tratatata. NO meczyk super i w przyszłych meczach ustaliliśmy, że juz tak nie będzie. TJ. z naszej strony nie będzie zdalnego łączenia. Z każdym meczem coś dopracowujemy  aby gra była przyjemna, a nie walka o Złote Jajo.

Podsumowując:
Mecz super, każda ze stron wykazała dobrą wolę,  mecz czysty, mecz zacięty, każda ze stron miała gracza po 8 piwach  :? i oby tak dalej  :shotgun:

Pozdrawiam

Chomiq

  • Gość
Odp: CFC vs HFoJ
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Lipca, 2010, 23:54:49 pm »
Ja do was nic nie mam jako klanu, mecz mi sie podobal bo bylo cisnienie, nie podobala mi sie tylko morda z obydwu stron przed nim i to ze... LOUIS BYL NAJEBANY W TRZY DUPY (co nie przeszkodzilo mu zrobic wam obiekta za plecami w 3 rundzie :D).

Kurczaki - ja rozumiem, ze foszek moze banie sadzic po 5 piwach, ale jak do tego jeszcze Louis jest po wódzie to juz sie robia komplikacje.

Ps.
Musze ruszyc te 5 browarow od sylwka, bo maja termin do sierpnia.

SeyBee

  • Gość
Odp: CFC vs HFoJ
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Lipca, 2010, 23:55:22 pm »
Panowie z CFC bardzo Was cenię ale to co dziś odpieprzyliście to już poprostu żenada. Na początku meczu turniejowego na Alley Fog mieliście żale (szczególnie Chomiq dawał temu wyraz), że mam zbyt niskiego pinga. Niby były to głupie żarty i docinki ale jednak coś Was gryzło. Bari nie mógł zagrać do końca więc poprosiliśmy o zmianę ale skoro regulamin TWL nie przewidywał takiej możliwości zagraliśmy w 3 H.F.o.J vs 4 CFC. Chcieliście wtedy zagrać regulaminowo... to zagraliśmy. Dziś my zagraliśmy regulaminowo i mimo porażki czuję satysfakcję. Wierzcie mi, że jesteśmy mega ugodowym klanem i można się z nami dogadać. Fo$fik ja byłem skłonny pójść na kompromis i zagrać na serwie od GNS ale po tym jak Chomiq wbił na TS i na dzień dobry wypalił, że nie mogę grać bo i oznajmił wszem i wobec że moje IP na TS-ie jest takie samo jak IP serwera meczowego w TWL to normalnie mnie zczyściło. Screenshot z TS nie jest żadnym dowodem. Zróbcie sobie ss z TS-a a ja zrobię ss z ACI . Na TS będzie IP 79.173.19.153 a na ACI będzie IP 79.173.27.224 z którego łączę się żeby grać. Oba IP są publiczne. Gdzie w rulsach TWL-a jest napisane, że nie można odpalić serwer i klienta TS-a na tym samym IP a grać w meczu na jeszcze innym IP? Tłumaczyłem Wam dlaczego siedzę na TS na tym
samym IP co serwer ale jakoś nie ogarneliście tego. Nie wierzycie mi to sobie sprawdźcie na ACI jakie miałem IP podczas hostowania serwera i grania w meczu. Jak chcecie to możemy sprawę wyjaśnić u admina w TWL co by na przyszłość nie było problemów.

Dodam tylko tyle, że oba IP mam od tego samego ISP więc dlatego mam takiego a nie innego pinga.
Chomiq ja do Ciebie nic nie mam i nie wiem dlaczego tak na mnie się sadzisz. Jak chcesz rób  ss z TS-a, kręć filmiki jak Shoah ale i tak nie dopniesz swego bo poprostu nie masz racji. Na IP 79.173.19.153 mam łącze 18Mb z mega niskim pingiem rzędu 4-5ms a na IP 79.173.27.224 mam tylko 512kB z tym samym pingiem. Jak myślicie na którym lepiej postawić serwer ?
« Ostatnia zmiana: 17 Lipca, 2010, 00:03:16 am wysłana przez SeyBee »

Chomiq

  • Gość
Odp: CFC vs HFoJ
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Lipca, 2010, 00:03:13 am »
Akurat w poprzednim meczu to z Foszkiem sie klociles, nie ze mna.

SeyBee, nie ma sensu sie klocic, bo twoj argument z ACI polegl gdzies kolo 19 naszego czasu jak padla im strona, przez co streaming raczej nie dzialal i account history by ci nie zapisalo IP. Teraz wyjdzie, ze nikt do nikogo nic nie ma, ale ja nie patrze czy to HFoJ czy to ktokolwiek inny, widze ze koles ma takie samo ip jak serwer to zwracam uwage, a przy tak rozbudowanej kadrze mozecie sobie spokojnie pozwolic na zmiane jednego zawodnika.
« Ostatnia zmiana: 17 Lipca, 2010, 00:15:21 am wysłana przez Chomiq »

SeyBee

  • Gość
Odp: CFC vs HFoJ
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Lipca, 2010, 00:12:22 am »
SeyBee tak sie spinal podczas poprzedniego meczu turniejowego gdy zwrocilismy uwage na jego super niski ping.

Jak ja miałem 28ms pinga to Ty miałeś 35ms. Widzisz tu jakąś zależność? Bo ja nie widzę a z screenshotów  wynika tyle, że niby jesteś moim sąsiadem. Jak chcesz to wrzucę Ci ss z PB z tamtego meczu jako dowód na imageshacka.
« Ostatnia zmiana: 17 Lipca, 2010, 00:17:03 am wysłana przez SeyBee »

firefighter1

  • Gość
Odp: CFC vs HFoJ
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Lipca, 2010, 00:13:28 am »
... LOUIS BYL NAJEBANY W TRZY DUPY (co nie przeszkodzilo mu zrobic wam obiekta za plecami w 3 rundzie :D).
no  :19: z tym obdzektem to było zaskoczenie pełne hehehe, cenrtral street sobie wszedł jak do warzywniaka po piwo i telefonik odebrał  :order:. Panikaaaa jak smok.

a  apropos SS to można zrobić nawet aparatem zdjęcie normalnym aparatem podczas połączenia, a tu ss z mojego kompa

Uploaded with ImageShack.usa dres z którego się "przedstawiam" to ten z 213 i staram się tylko z niego przedstawiać chodź często łacze sie prze zinne kompy. A ping potrafi e mieć miejszy niż inni którzy maja bliżej kwestia mozliwości wpięcia w odpowiednie łącze

_zydas_

  • Gość
Odp: CFC vs HFoJ
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Lipca, 2010, 00:16:42 am »
w niedziele Finał i tylko tyle powiem heheheheh:D

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: CFC vs HFoJ
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Lipca, 2010, 00:17:21 am »
Zróbcie sobie ss z TS-a a ja zrobię ss z ACI . Na TS będzie IP 79.173.19.153 a na ACI będzie IP 79.173.27.224 z którego łączę się żeby grać. Oba IP są publiczne. Gdzie w rulsach TWL-a jest napisane, że nie można odpalić serwer i klienta TS-a na tym samym IP a grać w meczu na jeszcze innym IP? Tłumaczyłem Wam dlaczego siedzę na TS na tym

ACI nie ma znaczenia, admini TWL maja dostep do logow stremingowanych serwerow. Tam jest wszystko... history ACI nie pokazuje meczow TWL.

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: CFC vs HFoJ
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Lipca, 2010, 00:19:24 am »
zamykam