Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Dobijanie rannych = kick ?  (Przeczytany 18267 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

SAW_Mill

  • telegrafista grzędy
  • Wiadomości: 302
  • Karma: +28/-12
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #105 dnia: 22 Sierpnia, 2009, 12:48:36 pm »
ditto =)

neuman

  • Gość
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #106 dnia: 22 Sierpnia, 2009, 12:51:21 pm »
i znowusz to samo

to ze ja cos powiem to nie znaczy ze tak ma byc? moge sie mylic lub nie napisac MOGE
a kurczak:
1) moze sie zgodzic z nami
2) nie musi sie zgadzac podajac powod lub nie

popeq

  • Gość
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #107 dnia: 22 Sierpnia, 2009, 12:57:18 pm »
Hehe
1) moze sie zgodzic z nami
2) nie musi sie zgadzac podajac powod lub nie

A co to on sie musi tobie tlumaczyc czemu podjol taka a nie inna decyzje? Ja wiem ze pewnie co niektorzy jeszcze musza mowic mamie ze wychodza po 22.. ale no bez przesady.. dorosly zdrowy i razsadny facet ma ci sie tlumaczyc co po co i dlaczego? A jak sie z toba zgodzi to 5tka i spoko luz bluz majorka..^^ heh.. bywa no comment.

Co do popqa trzymania sie jednego moj drogi.. to zauwaz ze ciagle odpowiadalem na jedno pytanie ktore bezsensownie powielaliscie za kazdym razem.. my juz dalismy praktycznie wszystkie odpowiedzi na 1stronie. No ale juz zamykam buzie bo pewnie zaraz bede musial znowu podawac regulke ze przeginam..;)

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #108 dnia: 22 Sierpnia, 2009, 13:03:24 pm »
1) co za roznica czy zrobimy "secure" czy walniemy w stope
2) chcielismy Wam uzmyslowic ze tej zasady nie da sie WYEGZEKWOWAC, ale trzeba bylo napisac proste zdanie "to teraz bystrzaku przejdz do 2 etapu i udowodnij komus ze zabil tak a nie inaczej..." bo jak misiu pisal zlozone zdania to kompletnie nic nie docieralo

ps jedynie za co moge przeprosic to za slowo "idiotyzm" i hitla...
ps2 kurczak bedzie ten avik?

1. różnica jest etyczna: secure=(nie masz ROE),  strzał w stopę = (masz ROE) = dobicie = zabójstwo.
2. nie da się wyłapać wszystkich dobijaczy - dlatego rules ogólny odpada.  Jednakże jak zobacze taką praktykę to kick będzie.

Teraz wyjaśnienie:  parę dni temu po kicku za dobicie pada pytanie: dlaczego nie ma tego w rulsach. OK rules zostaje podany na serwerze i zaczyna się  dyskusja o jego zasadności. Tak źle i tak niedobrze ale pierwszy wariant wydaje się zdecydowanie mniej stresujacy.

Słuchajcie,  jest dobrze i nie ma co poprawiać na razie. Muszę kończyć bo jestem w pracy, potem doczytam i poodpisuję.
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpnia, 2009, 13:06:45 pm wysłana przez kurczak »

neuman

  • Gość
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #109 dnia: 22 Sierpnia, 2009, 13:14:30 pm »
noi widzisz popeq nie rozumiesz na czym polega serwer publiczny..

jest to jego zakichany obowiazek zeby mi wytlumaczyc co robie zle i jak powinienem postepowac a wy jako admini mu(kurczakowi) nie pogacie tylko probojecie zamknac usta

to ze odpowiedzieliscie na iles tam pytan na 1 stronie to nie znaczy ze na wszystkie? nie jedna strone ma ten temat ..i znowusz proba zamkniecia ust, po co sie wypowiadac


QQryQ

  • Gość
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #110 dnia: 22 Sierpnia, 2009, 13:15:21 pm »

NA KONIEC JASNO I WYRAZNIE SKORO JEST TO SERWER PUBLICZNY TO NIKT MI NIE ZAMKNIE UST MOWIAC ZE SKORO NIE PLACE NIE MAM GLOSU


I tu sie mylisz kolego, jedyne co możesz to głośno krzyczeć co ci sie nie podoba, lecz zasady i tak ustala ten ktory ma hasełka ...
w związku z tym musisz bardzo uważać aby twoje Aryjskie pozdrowienie  nie zablokowało ci dostepu do servera...

Popełniacie podstawowy bład, cały czas myslicie ze jak jest server public, to mozna na nim wszystko, dosłownie wszystko. Obawiam sie że takiego servera po prostu nie znajdziecie, a wasze "wszystko" bedzie na kazdym servie trwało do momentu wejscie tego złego wstrętnego admina, ktory moze nie życzyc sobie tego czy tamtego i z tym macie najwiekszy problem...
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpnia, 2009, 13:24:49 pm wysłana przez [7DBK]QQryQ »

neuman

  • Gość
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #111 dnia: 22 Sierpnia, 2009, 13:29:34 pm »

NA KONIEC JASNO I WYRAZNIE SKORO JEST TO SERWER PUBLICZNY TO NIKT MI NIE ZAMKNIE UST MOWIAC ZE SKORO NIE PLACE NIE MAM GLOSU


I tu sie mylisz kolego, jedyne co możesz to głośno krzyczeć co ci sie nie podoba, lecz zasady i tak ustala ten ktory ma hasełka ...
w związku z tym musisz bardzo uważać aby twoje Aryjskie pozdrowienie  nie zablokowało ci dostepu do servera...

Popełniacie podstawowy bład, cały czas myslicie ze jak jest server public, to mozna na nim wszystko, dosłownie wszystko. Obawiam sie że takiego servera po prostu nie znajdziecie, a wasze "wszystko" bedzie na kazdym servie trwało do momentu wejscie tego złego wstrętnego admina, ktory moze nie życzyc sobie tego czy tamtego i z tym macie najwiekszy problem...

kompletny brak jakiekolwiek rozumowania.. musze chyba przedszkolaka przyprowadzic zeby napisal

i ja juz sie nie oddzywam bo szkoda  :-\

popeq

  • Gość
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #112 dnia: 22 Sierpnia, 2009, 13:32:30 pm »
 Neu.. zaden z nas a tymbardziej wlasciciel servera nie jest twoim czy kogos pietaszkiem. Jestesmy Ok po to by pomagac i wogole na serverze.. odpowiadac na pytania ktore nurtuja uzytkownikow.. i takie tam.. ja nie mam nic przeciwko.. ale no sry..  ile mozna? Ja nie bede twoim popychaczem i nie bede ci mowil ktora reka podcierac nos. Kickowalismy za dobijanie tylko i wylacznie naprawde debilne osoby ktore lazily i sobie dla funa to robily.. wy zaczeliscie pretensje o kicki choc nawet nam przez mysl nie przeszlo by kickowac ludzi ktorzy przypadkiem lub innej mniej znaczacej intencji dobil opfora. Jednak wasze dziwne poglady musza odrazu zostac wyzalone bez dobrej przyczyny.
Chcecie miec rzeznie na serverze.. prosze bardzo.. teraz sie martwcie sami.. tylko uslysze od was jedna skarge na dobijaczy i bedzie smiech jakich malo..^^

Cytuj
NA KONIEC JASNO I WYRAZNIE SKORO JEST TO SERWER PUBLICZNY TO NIKT MI NIE ZAMKNIE UST MOWIAC ZE SKORO NIE PLACE NIE MAM GLOSU

To ze to jest server publiczny, wcale nie obliguje nikogo to tego by sluchal kogokolwiek. Nawet nie musi posiadac forum. Ja z chlopakami z DUNNO mielismy server public cieszacy sie dosc duzym powodzeniem na BC.. mielismy swoje zasady.. mielismy swoje pogalady i nie dawalismy nikomu z uzytkownikow takiej mozliwosc by to zmieniac. Nikomu to nie przeszkadzalo.. kazdy sie bawil i gral na naszym servie bez zadnych skarg itp itd.

Im wiecej dajesz tym wiecej biora. Wiec to ze masz wolnosc slowa i mozesz sie wypowiedziec jak chcesz gdzie chcesz i wogole nie myl blednie z faszystowskimi pobudkami(taka ironia). Gdyby nie kurczak to  pewnie po tym jak sie zachowujesz juz dawno by sie ta rozmowa inaczej potoczyla.
Mow mow mow..;) ja nie mam nic przeciwko.. ale bez przesady ile mozna.. kazdy z nas jest czlowiekiem i pogadac lubi..;) ale przeginanie tez kazdego razi.
A teraz przepraszam was najmocniej.. lece do pracy.. ;D
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpnia, 2009, 13:36:07 pm wysłana przez popeq »

neuman

  • Gość
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #113 dnia: 22 Sierpnia, 2009, 13:41:16 pm »
...Kickowalismy za dobijanie tylko i wylacznie naprawde debilne osoby ktore lazily i sobie dla funa to robily.. wy zaczeliscie pretensje o kicki choc nawet nam przez mysl nie przeszlo by kickowac ludzi ktorzy przypadkiem lub innej mniej znaczacej intencji dobil opfora. Jednak wasze dziwne poglady musza odrazu zostac wyzalone bez dobrej przyczyny.
Chcecie miec rzeznie na serverze.. prosze bardzo.. teraz sie martwcie sami.. tylko uslysze od was jedna skarge na dobijaczy i bedzie smiech jakich malo..^^

po co na lewo i prawo oglaszacie "za dobijanie = kick" nie wyjasnajac nic na serwerze?a nawet nie zakladajac tutaj tematu..
nie wspominajac juz ze obcokrajowcy byli ciekawi co to znaczy co admini pisza ale 0 odzewu

to wy ta rzeznie chcecie miec....wczoraj kurczak po fali "on mnie dobil" zrezygnowal z tej zasady
i co kopniesz kogos ze perfidnie dobil i ten ktos wroci lub nie wroci na server a jak wroci to zapyta czemu a Ty co powiesz? ze dobil to teraz reszta osob bedzie sie skarzyla


dla mnie caly ten temat jest smieszny...

SAW_Mill

  • telegrafista grzędy
  • Wiadomości: 302
  • Karma: +28/-12
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #114 dnia: 22 Sierpnia, 2009, 13:45:42 pm »
server COM też jest publiczny, a jakoś nie chciało im się tłumaczyć i wyjaśniać =)

Jak zorganizujesz w domu sylwestra i któryś z gości nasra na dywan to rozumiem że jest ok?

czy może wyrzucisz go za drzwi?

oj to wtedy twoim zakichanym obowiązkiem będzie mu wyjaśnić następnego dnia całą niestosowność twojego zachowania i przeprosić za wywalenie z imprezy

i to jest 8 strona takiego tłumaczenia =/


popeq

  • Gość
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #115 dnia: 22 Sierpnia, 2009, 14:09:04 pm »
Boze nie chce uzyc wylgaryzmow.. juz sie prawie polalem kawa ktora smacznie pije przed praca a nie chce gangu pobrudzic.. wiec zacznij sie sensownie wypowiadac bo belkot juz dosc dlugo czytamy.

Cytuj
po co na lewo i prawo oglaszacie "za dobijanie = kick" nie wyjasnajac nic na serwerze?a nawet nie zakladajac tutaj tematu..
A komendzie AdminSay jest okreslona ilosc znakow. Proste slowa trafiaja najbardziej do odbiorcy. Zreszta az tak prostej formulki nikt nigdy nie uzyl.. ale niech ci bedzie.

Cytuj
nie wspominajac juz ze obcokrajowcy byli ciekawi co to znaczy co admini pisza ale 0 odzewu
Jeszcze sie nie spotkalem by nie bylo odpowiedzi dla obcokrajowcow.. ja nie wiem w czym zreszta by byl problem..? Ja moze i mam troche lamany angielski ale odpisac ze zeby ktos zrozumial umiem i nie jest to dla mnie nigdy problem. No ale moze akurat myslales o hebrajskim obcokrajowcu.. to sry.. nie potrafie po hebrajsku..
Nie gadaj bzdur znowu. ZAWSZE odpowiadamy jesli jest na co. Czy to w PL czy w ENG.

Cytuj
to wy ta rzeznie chcecie miec....wczoraj kurczak po fali "on mnie dobil" zrezygnowal z tej zasady
Nie po fali.. tylko po zali.. bo kurczak zdjol ta zasade dopiero jak wy zaczeliscie lamentowac.

Cytuj
i co kopniesz kogos ze perfidnie dobil i ten ktos wroci lub nie wroci na server a jak wroci to zapyta czemu a Ty co powiesz? ze dobil to teraz reszta osob bedzie sie skarzyla
Odsylam do 7 przepieknie wypisanych stron wczesniej. Gdzie masz odpowiedz na twoje wspaniele zadawane pytanie setki razy.
Zreszta i w moim poprzednim poscie. W koncu znecac sie nad toba nie mam zamiaru..^^

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #116 dnia: 22 Sierpnia, 2009, 16:51:41 pm »
noi widzisz popeq nie rozumiesz na czym polega serwer publiczny..

A TY WIESZ CO TO JEST SERWER PUBLICZNY ???????

SERWER PUBLICZNY to ofcjalny serwer AmericasArmy DEVów, jest ich kilka... to jest serwer publiczny! TAK WLASNIE TO JEST SERWER PUBLICZNY BEZ ZASAD! JEST TAK JAK TO SOBIE WYMYSLILI DEVOWIE OD POCZATKU DO KONCA NAWET Z CZASEM!

A farma jest dla ludzi ale jest SERWEREM PRYWATNYM! I TUTAJ SA ZASADY JAKIE SOBIE FARMA USTALI!


Ty w kółko piszesz to samo a nie czytasz co do Ciebie pisza inni, nakreciles sie zeby koniecznie wygrac dyskusje a wlasnie Ty nie podajesz zadnych argumentow ktorych tak wymagales od nas.
Czlowieku, prosze przyprowadz tego kolege przedszkolaka, zawolajcie rodzicow i moze Wam wytlumacza co tu sie pisze i wtedy mam nadzieje odpiszesz jak nalezy biorac pod uwage to co sie do Ciebie pisze bo ja mam wrazenie ze Ty nawet nie czytasz calych postow.

wiecie co?
nie wiem w sumie dlaczego to napisalem, przeciez on i tak zaraz bedzie walil swoje tak jakby tego nie widzial albo nie rozumial treści, słów... nie przekazu ale treści... o losie...  :o :o  ??? ???  :o :o
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpnia, 2009, 16:58:02 pm wysłana przez [DUNNO]^fo$fik »

neuman

  • Gość
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #117 dnia: 22 Sierpnia, 2009, 17:04:31 pm »
czyli mialem racje w kazdym pkt ..

btw juz dawno dyskusja sie skonczyla ale nadal nie rozumiecie tego i probojecie mi cos udowodnic ;D

prehistoria ;d

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #118 dnia: 22 Sierpnia, 2009, 17:07:00 pm »
przepraszam ale inaczej sie tego nie da ujac:

Twoj tok myslenia jest bardziej poje**ny od gówn* w betoniarce kręconego przez stado szympansów!

Kilka postow wyzej piszesz ze lubisz dyskutowac i masz prawo do glosu, ze od tego jest forum a teraz ze dyskusja sie juz dawno skonczyla.

BOŻE SPUŚĆ BOMBĘ NA TĘ TRĄBĘ

neuman

  • Gość
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #119 dnia: 22 Sierpnia, 2009, 17:09:05 pm »
no przeciez dyskusja byla na temat dobijania? czyz nie?