Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Dobijanie rannych = kick ?  (Przeczytany 18260 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

neuman

  • Gość
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #90 dnia: 22 Sierpnia, 2009, 00:47:21 am »
[DUNNO]^fo$fik
dobra zalozmy ze jest zakaz dobijania z premedytacja..
to teraz bystrzaku przejdz do 2 etapu i udowodnij komus ze zabil tak a nie inaczej...

gouomp
nie ja zaczalem mowic o $ kiedy to na publicznym serwerze jest to wrecz karygodne

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #91 dnia: 22 Sierpnia, 2009, 00:56:44 am »
Hehehe, ty z sercem a oni ci z kamieniem.


Ludzie, podważacie zasadność każdej decyzji więc nie może być żadnych zasad bo kto ma ich pilnować i czyj głos ma się liczyć ?  Admina jak wiemy już nie. Jeden z Was powie "temu kopa bo czituje", "a temu kopa bo mówi, że ja czituję". I tak może być w każdej kwestii.

Od początku rozmowa jest tylko o celowym i niekoniecznym do wygrania dobiciu i zaraz lecą argumenty, że takie podejście to głupota bo zaraz będzie kick za rush, za smoke, za nade i za cokolwiek. Tym sposobem doszliśmy do bezcelowości poprawiania gry.

Misiu,
wszystkie zasady to jest jak na razie tylko ta jedna jedyna czyli nie dobijac rannych. Piszę wszystkie, żeby nie było, że są jakiekolwiek ukryte modyfikacje. Naprawdę mam wrażenie, że rozmawiamy na różne tematy. Odpisuje w miarę możliwości na każdy post, żeby nikt nie poczuł się urażony. Nikt mi nie przeszkadza na forum ale nie ma sensu bić się o pietruszkę. Wprowadziłem zasadę bo mi się nie podobało dobijanie. Utrzymanie tej zasady będzie kłopotliwe, więc skoro jej nie było i serwer działał, to spokojnie może jej znowu nie być. Będzie więcej grania a mniej pisania.

To jest właśnie porozumienie: nie pasuje zasada - porozumieliśmy się, że jest do dupy więc jej nie ma i następuje powszechne zadowolenie.  Więcej zasad nie będzie wprowadzanych właśnie z takiego samego powodu. I gdzie tu niby haczyk ma być ?  Nie mieszajmy znowu kwestii adminów do kwestii zasad o niedobijaniu.

[DUNNO]^fo$fik
dobra zalozmy ze jest zakaz dobijania z premedytacja..
to teraz bystrzaku przejdz do 2 etapu i udowodnij komus ze zabil tak a nie inaczej...

I dlatego wlaśnie nie będzie tej zasady - o czym piszę od paru godzin w kółko to samo.  
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpnia, 2009, 10:13:33 am wysłana przez kurczak »

Coo64

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 809
  • Karma: +170/-63
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #92 dnia: 22 Sierpnia, 2009, 01:05:18 am »
Boshe... nie ma bata nie czytam tego :P Melodramat ;) W jeden dzień 7 stron... i to jeszcze obszerne posty... stresc to ktos na koniec :)

popeq

  • Gość
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #93 dnia: 22 Sierpnia, 2009, 02:28:44 am »
Cytuj
a kurczak pewnie dlatego zmienil zasady bo zrozumial idiotyzm swoich adminow(?) ktorzy pisza "nie placisz - nie masz glosu" i zrobilo mu sie glupio;d

Powiem tobie tak. Albo i nie bo potem powiedza ze sie za bardzo unosze..^^
Poprostu zleje twoja wypowiedz i zastasuje sie do mojego wspanialego podpisu mozesz sobie go przestudiowac. Zreszta jak i klasy od 1-5 szkoly podstawowej.

I jeszcze jedno Nie siadaj na kurczaka.. bo to on jest jedynym czlowiekiem tutaj ktory potrafi tak humanitarnie podchodzic do tych belkotow. Bo jak narazie tylko Mis potrafi konkretnie wdac sie w dyskusje a ty ciagle jestes monotematyczny i grubianski.

Dla mnie EOT. Ja juz chyba glosu nie zabiore wtym watku.

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #94 dnia: 22 Sierpnia, 2009, 10:22:40 am »
Oj popeq, nie traktuj ludzi w ten sposób i nie unoś się niepotrzebnie. Nie każdy rozumuje w ten sam sposób i przyjmuje te same argumenty bez zastrzeżeń. Tak czy inaczej zawsze podobały mi się posty w których argumentacją było wskazanie np: idiotyzmu adminów, albo teksty o rozwydrzonych smarkaczach na serwerze...  No cóż, człowiek uczy się całe życie :D.

Tak więc drogi popqu nie rewanżuj się w nieprzemyślany sposób gdyż prawdziwa cnota krytyk się nie boi a najgorsze w każdej dyskusji jest przeświadczenie, że nie warto nic pisać bo admin i tak ma zawsze rację.  Tak nie może być. Dyskutujmy wyłącznie jak gracz z graczem i proszę, żeby nie poruszać więcej kwestii płatności, hasłowania czy banowania. Gracze zostali zaproszeni do dyskusji, więc jeżeli się odezwali to znaczy, że im zależy na właściwym funkcjonowaniu serwera. To są tylko propozycje, nie zawsze przedstawione w miły sposób ale jednak przedstawione.

Boshe... nie ma bata nie czytam tego :P Melodramat ;) W jeden dzień 7 stron... i to jeszcze obszerne posty... stresc to ktos na koniec :)

Chodzi o to czy wprowadzić zasadę "nie dobijać rannego bo kick". Niestety streścić się nie da.  
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpnia, 2009, 10:57:04 am wysłana przez kurczak »

popeq

  • Gość
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #95 dnia: 22 Sierpnia, 2009, 10:56:25 am »
Kurczak..^^ 7 stron melodramatu dalo mnie siwe znaki..^^
Wiem ze ty jestes jedynym czlowiek ktory potrafi zatrzymac atak serca silna wola.. ale zrozum..xD my nie jestesmy tak supermenowscy jak ty..;P Pozatym na hospie kazdy z nas bierze RPK albo C..xD nie mamy takich jajec by latac z PATYKIEM..;P

SAW_Mill

  • telegrafista grzędy
  • Wiadomości: 302
  • Karma: +28/-12
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #96 dnia: 22 Sierpnia, 2009, 10:57:45 am »
Mr neuman nowy w AA to mu się zdaje że tu jak w innych strzelawkach online
Więc już tłumaczę
- żeby server naliczał honor - musi być publiczny, czyli bez hasła
- ludzie grają po to żeby mieć większe statystyki - taka już ich munchkinowa natura (w 3.0 wyższy honor i 'monetki' w 2.X.X magiczne Fragrate na trackerze, kto nie ma zielonego ten n00b ;p )
- zahasłowane servery są dla klanów do ćwiczenia taktyk
- większość publików jest wykupiona również przez klany do nabijania HP, 90% ma zasady 'we pay-we play', 'we kick 4 members/friends' - kiedy ostatni raz zostałeś wykopany z Farmy 'dla miejsca'? na każdym innym byłbyś pierwszy do wylotu, period

Do Kurczaka - wczoraj mnie nie było, moje 5 centów odnośnie skryptów & MHO.
W tej sytuacji nie jest to tak jednoznaczne jak 'early nade kick'
moje NIE dla skryptu na ROE
- Impact, masz 320, walisz dymnym na górny object, 4 Twoich atakuje, wbiegają w dym i się zaczyna, błąd w grze zaczyna naliczać ROE, załóżmy że 2 zna ten błąd i daje 'forgive' (2*1 ROE) a 2 nie (2*2 ROE), suma sumarum 6 ROE, limit jest 5 - wylatujesz za grę dla zespołu.
moje NIE dla skryptu kopiącego za dobijanie
- sytuacja z czwartku, Alley, dolny spawn, szybkim rushem lewą stroną obiegam przeciwnika i w bramie zastaję przy Tirze zastaję 3 kolesi, mam SAWa, koszę 2 na dzień dobry, 3 chowa się za vanem (a że ujowy ze mnie strzelec, nie zabiłem tych 2 tylko położyłem) 3 wychodzi zza vana i zaczynamy pojedynek w trakcie którego dzięki niesamowitym zdolnościom strzeleckim niżej podpisanego udało mi się nie zabić 3 ale dobiłem 2 leżących =) SKRYPT WYWALA MNIE ZA UMYŚLNE DOBIJANIE - bzdura

Jeżeli upieramy się przy zakazie dobijania to przestawmy kamerę na FPP bo teraz ranni działają jak homing devices i to jest IMHO głównym powodem dobijania.
Oczywiście pomijając tych 2 palantów których wtedy wykopałeś, takich gości to ja i bez rulesów będę wywalał ;-)

howgh

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #97 dnia: 22 Sierpnia, 2009, 10:59:41 am »
Popuś dlatego zawsze proszę o nienadużywanie AdminSay, efekty potem zawsze przerastają nasze oczekiwania. Przeproś tu grzecznie wszystkich których naobrażałeś i obiecaj poprawę :D


Elan, zgadzam się całkowicie. Cały czas chodziło o celowe dobijanie przez "maruderów" w sytuacji gdzie nie ma zagrożenia i można bezpiecznie zrobić secure. Chodziło o tzw "strzał w potylicę" - nie o dobicie na odległość lub w walce. Jak dla mnie jest to wysoce niehumanitarne i nie do przyjęcia nawet  grze.

Tak czy inaczej ogólna zasada jest zdjęta właśnie ze względu na brak jej zrozumienia i związaną z tym zadymę na serwerze gdyby pozostała (wczoraj po wejściu na serwer miałem kilka próśb o wywalenie tych co dobijają -  kto,  jak, kiedy, w jakiej sytuacji - nie wiadomo). Nie mam pomysłu jak to opisać w rulsach tak, żeby było zrozumiałe dla wszystkich, że chodzi wyłącznie o sytuacje ekstremalne. Nawet jak napiszemy w MOTD, że "za rozwałki kick"  to zaraz może paść pytanie co jest rozwałką a co nie i kto ma to oceniać. Pozostaje tylko i wyłącznie ocena admina w sytuacji której sam jest naocznym świadkiem.
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpnia, 2009, 11:15:31 am wysłana przez kurczak »

popeq

  • Gość
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #98 dnia: 22 Sierpnia, 2009, 11:24:14 am »
Popuś dlatego zawsze proszę o nienadużywanie AdminSay, efekty potem zawsze przerastają nasze oczekiwania. Przeproś tu grzecznie wszystkich których naobrażałeś i obiecaj poprawę :D


Elan, zgadzam się całkowicie. Cały czas chodziło o celowe dobijanie przez "maruderów" w sytuacji gdzie nie ma zagrożenia i można bezpiecznie zrobić secure. Chodziło o tzw "strzał w potylicę" - nie o dobicie na odległość lub w walce. Jak dla mnie jest to wysoce niehumanitarne i nie do przyjęcia nawet  grze.

Tak czy inaczej ogólna zasada jest zdjęta właśnie ze względu na brak jej zrozumienia i związaną z tym zadymę na serwerze gdyby pozostała (wczoraj po wejściu na serwer miałem kilka próśb o wywalenie tych co dobijają -  kto,  jak, kiedy, w jakiej sytuacji - nie wiadomo). Nie mam pomysłu jak to opisać w rulsach tak, żeby było zrozumiałe dla wszystkich, że chodzi wyłącznie o sytuacje ekstremalne. Nawet jak napiszemy w MOTD, że "za rozwałki kick"  to zaraz może paść pytanie co jest rozwałką a co nie i kto ma to oceniać. Pozostaje tylko i wyłącznie ocena admina w sytuacji której sam jest naocznym świadkiem.


Ad.1 Przepraszam zachowalem sie jak szczeniak i sie pewnie to nie raz powtorzy ;D (nie jestem rambo i nie nosze ze soba patyka..^^ ) No ale JESLI przesadzilem to sorry..xD
Ad2.  SAW zobacz no ino.. ile razy w tym temacie powtarzalismy slowo "PERWERSYJNE DOBIJANIE" kufa dla mnie to takie logiczne i na miejscu ze az mi sie plakac chcialo jak musialem to tlumaczyc.
Dlatego dobrze ze kujcze zdjelo ten zakaz.. bo siwieje juz nawet w miejscu gdzie nie powinienem.. ;)
Co do skryptu to tez nie jestem ZA. Dales dobre przyklady.. ale moze dam jeszcze jeden.. I tak juz kopie serv sam z siebie za dobijanie drugim granatem... nie wyobrazam sobie jak rushujemy w 2 obaj rzucimy granaty w tym samym momencie 1 polozy opfory drugi dobije.. i do paki. Bo jak by nie bylo za to tez czasem bo czasem ale nalicza ROE.

Obiecuje poprawe..;D

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #99 dnia: 22 Sierpnia, 2009, 11:35:23 am »
Przeproś tu grzecznie wszystkich których naobrażałeś i obiecaj poprawę :D
Obiecuje poprawe..;D
No twoje szczęście

Btw ROE, wczoraj 2 x jail za granaty walone w dym (naszych tam nie było). Pozatym ciekawostka, jak robiłem objecta to mi zaliczało ROE (podobno Gadomowi strzelalem w tym czasie po nogach). Za zrobienie 2 x object dostalem 7  ROE.
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpnia, 2009, 12:44:39 pm wysłana przez kurczak »

SAW_Mill

  • telegrafista grzędy
  • Wiadomości: 302
  • Karma: +28/-12
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #100 dnia: 22 Sierpnia, 2009, 11:45:17 am »
@Koko - link do tematu z rulsami na forum w MOTD jak na większości serverów, nie chce się wchodzić to nie płakać 'za co mnie kopnęli?'.
Zresztą jak pokazuje praktyka jak ktoś kicka/bana dostanie to magicznie znajduje i stronę i forum i Twoje gg ;)

@popeq - to co podałeś to kick za ROE w pierwszych 30 sekundach. Wydaje mi się że dałoby radę skrócić ten czas w ustawieniach servera, w przypadku Impacta IMHO do 15 sekund - za dużo razy jak mam granatnik boję się strzelić 2 raz w to samo miejsce a widzę jak tam op4 biegają =/
PERWERSYJNE  nie dla każdego znaczy to samo - może dla niektórych jest to dobijanie rannych podczas gry nago z pawim piórem w dupie i jednoczesnym oglądaniem deutshe shaisse video =p

popeq

  • Gość
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #101 dnia: 22 Sierpnia, 2009, 11:51:44 am »
Cytuj
PERWERSYJNE  nie dla każdego znaczy to samo - może dla niektórych jest to dobijanie rannych podczas gry nago z pawim piórem w dupie i jednoczesnym oglądaniem deutshe shaisse video =p
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Jako 1 dalem ci appa.. ;D 122 posty i zadnej pochwaly..;>:D

ja mam 179... i zobacz ile smajtow..xD
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpnia, 2009, 11:54:12 am wysłana przez popeq »

SAW_Mill

  • telegrafista grzędy
  • Wiadomości: 302
  • Karma: +28/-12
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #102 dnia: 22 Sierpnia, 2009, 12:11:55 pm »
ja mam 179... i zobacz ile smajtow..xD
ktoś musi być wioskowym głupkiem do bicia ;P

neuman

  • Gość
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #103 dnia: 22 Sierpnia, 2009, 12:17:42 pm »
przejrzalem odpoczatku ten temat i wnioski takie


ja mis czy lukas chcielismy zaznaczyc ze:

1) co za roznica czy zrobimy "secure" czy walniemy w stope
2) chcielismy Wam uzmyslowic ze tej zasady nie da sie WYEGZEKWOWAC, ale trzeba bylo napisac proste zdanie "to teraz bystrzaku przejdz do 2 etapu i udowodnij komus ze zabil tak a nie inaczej..." bo jak misiu pisal zlozone zdania to kompletnie nic nie docieralo

natomiast zdecydowana wiekszosc osob ktora napisala cos w tym temacie dawala do ZROZUMIENIA ze zwykly uzytkownik publicznego servera nie ma nic do powiedzenia bo jak admin rozpisze taki regulamin to chocby wszyscy srali nic z tym nie sie nie da zrobic

I KAZDY POPROSTU CHCE NAM (MIS LUKAS I MI) wmowic ze uwazamy was za debili, nie szanujemy, jestesccie niepotrzebni ITP

jedynie kurczak chcial dyskutowac

popeq z poczatku cos mowil pozniej trzymal sie jednego i tego samego : sa zasady trzeba ich przestrzegac


NA KONIEC JASNO I WYRAZNIE SKORO JEST TO SERWER PUBLICZNY TO NIKT MI NIE ZAMKNIE UST MOWIAC ZE SKORO NIE PLACE NIE MAM GLOSU

ps jedynie za co moge przeprosic to za slowo "idiotyzm" i hitla...
ps2 kurczak bedzie ten avik?
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpnia, 2009, 12:26:19 pm wysłana przez neuman »

gouomp

  • Moderator
  • sztabowy farmy
  • **
  • Wiadomości: 2131
  • Karma: +180/-27
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #104 dnia: 22 Sierpnia, 2009, 12:42:19 pm »
NA KONIEC JASNO I WYRAZNIE SKORO JEST TO SERWER PUBLICZNY TO NIKT MI NIE ZAMKNIE UST MOWIAC ZE SKORO NIE PLACE NIE MAM GLOSU

Ale nikt nie będzie próbował zamknąć Ci ust. Kurczak, jako właściciel Farmy, wyraził już swoją opinię, która to faworyzuje opcję pro-misiowo-lukasowo-neumanową. Nie ma co więcej się tutaj pieklić.

Co do serwera publicznego to hmm... słowo "publiczny" nie ma dokładnie takiego ładunku semantycznego jak Tobie się wydaje. Wyrażać swoją opinię możesz zawsze ale... no cóż... w Polsce mamy wiele instytucji publicznych. Czy to oznacza, że mogę wejść do każdej z nich i wywierać wpływ na podejmowane tam decyzje? Próbować mogę ale zostanę po prostu zignorowany. Albo i nawet mnie pogonią.

Prawo głosu naturalnie masz ale to nie oznacza, że Twój głos będzie ZAWSZE brany pod uwagę. A czasami nie będzie nawet brany na poważnie.

Pozdrawiam