Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Długo uruchamia Ci się komp - tu jest odpowiedź !!! :P  (Przeczytany 6741 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Partyz

  • porucznik stogu
  • Wiadomości: 719
  • Karma: +0/-0
    • http://www.cfcn.pl
Długo uruchamia Ci się komp - tu jest odpowiedź !!! :P
« Odpowiedź #15 dnia: 25 Maja, 2005, 23:15:08 pm »
5zl, fajeczka, poloweczka, browarek i lodzik i zapomnimy o sprawie ^^

kyrczman

  • Gość
Długo uruchamia Ci się komp - tu jest odpowiedź !!! :P
« Odpowiedź #16 dnia: 26 Maja, 2005, 12:40:15 pm »
Cytuj
http://info.onet.pl/1,15,11,12208183,34343867,1606868,0,forum.html


w zyciu bym nie wpadl na to ze to wina pradu... Zawsze myslalem ze to wina zasyfionego windowsa ale ten post zmienil moje podejscie.... Tylko skad wziac dobry prad????? Jak wiecie to dajcie znac  :}

[7DBK]przemo

  • Gość
Długo uruchamia Ci się komp - tu jest odpowiedź !!! :P
« Odpowiedź #17 dnia: 27 Maja, 2005, 15:07:55 pm »
z jakiej choinki urwali sie Ci wszyscy "fachowcy" :-/ i pomyslec ze ktos taki moze "naprawic"komputer :/. juz na pierwszej str tego tematu myslalem ze rozplacze sie ze smiechu i z zazenowania nad tymi kolesiam., takim to kompa powinno sie zabierac i nie pozwalac kupic. az dziwne ze w xxi wieku jest jeszcze tylu frajerow, ktorzy leca z kazda usterka do serwisu.
 :nogood:  
masakra :/


a ta wypowiedzi mnie totalnie rozbroily:
 "A ja uważam ze stacja dyskietek jest bardzo potrzebna jest to male yrządzenie które moze cieszyć i zadawalać."

" naped optyczny FFD jest bardzo wazny i przez dlugi jeszcze bedzie wypieral z powodu przyzwyczaja i wygody tzn dyski pen drive" (nie bardzo po polsku ale chyba chodzi o to ze FDD wypiera z rynku pendrive'a) :-/

no to po takichj informacjach to chyba musze zakupic druga stacje (jakby sie moja zepsula no bo inaczej nie da rady przezyc) i 350 dyskietek, zeby wyrownac 500 mega pojemnosci pendrive'a, a moze lepiej kupic jeszcze 50 dyskietek bo zawssze moga sie zepsuc, kurde no i znowu wydatki  :(  
  :-P