Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Dobijanie rannych = kick ?  (Przeczytany 18267 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #60 dnia: 21 Sierpnia, 2009, 22:21:39 pm »
czyli pokazujemy gowniarzom jak podejść do rannego i strzelic w tył glowy ... BRAVO ...

QQ - widzisz, że żadna argumentacja nie skutkuje, ty swoje - to admin świnia i się panoszy. Niech mają serwer bez zasad, zobaczymy kiedy taki układ przestanie pasować. Zobacz co wypisuje Neuman: serwer public, więc w zasadzie należałoby się zamknąć a jak się dalej nie podoba to go zahasłować. I komu tu ma być dobrze.... Pomijam hitlerowskie pozdrowienie na koniec postu i wolę się nawet nie domyślać kogo miał na myśli.  
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpnia, 2009, 22:23:41 pm wysłana przez kurczak »

PanMis

  • Gość
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #61 dnia: 21 Sierpnia, 2009, 22:26:29 pm »
Już miałem coś pisać, ale widzę, że nie ma sensu.

QQryQ

  • Gość
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #62 dnia: 21 Sierpnia, 2009, 22:36:14 pm »
ale tak aprawda koko uginasz sie pod presja takiech własnie ludzi, dzieciakow, bo dorosły człowiek nie napisałby czegos podobnego...
masz adminow, ktorych rozliczasz w razie przegięć, dlaczego nie mozna pocwiczyć tej strony ??
dlaczego zawsze sie uginasz i zdejmujesz wszystkie zasady bo komuś cos  nie pasuje, jest dobrze, server ma rank, po co idziemy w strone szczeniackiej zachciewajki dobijania rannych nie qmam..

louis

  • Gość
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #63 dnia: 21 Sierpnia, 2009, 22:38:34 pm »
Jestem człowiekiem to odroznia mnie od zwierzecia ze nie poderżne gardła rannemu i nie strzele mu w tył głowy...
W innych grach jest wiecej widoku krwi, aao własnie podoba mi sie że nie jest to takie nachalne i przjaskrawione...
Moze potrzebujesz tego dreszczyka, Ty i tobie podobni... boje sie o twoje/wasze zdrowie psychiczne...

Blood'a ,można przecież wyłączyć  ;D

neuman

  • Gość
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #64 dnia: 21 Sierpnia, 2009, 22:45:46 pm »
to wy nie rozumiecie... ja lukas czy panmis nie narzucamy nic... chcemy dyskusji a WY jej nie chcecie argumentujac to tym ze ponosicie oplaty... i WSZYSTKO ZMIERZA DO JEDNEGO CZYLI $$$... wiec zalozcie haslo i po problemie...

nic nie mozna powiedziec bo odrazu obrazony na caly swiat? czemu on sie mnie czepia ?

kurczak jak cos to jest tylko pod wasza (ci co placa) presja.  co ja czy mis mozemy?

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #65 dnia: 21 Sierpnia, 2009, 22:48:53 pm »
Ale dlaczego uginać sie pod presja 3 osob skoro na serwie przewija sie dziennie 100 innych a nawet wiecej i graja i akceptuja zasady!

jakie haslo? jaka kasa? serwerow masz 1000 znajdz inny i na nim graj jak sie nie podoba!

Kiedys byly inne zasady na farmie to nie wlazilem na nia, zmienily sie to gram...
PROSTE JAK BUDOWA CEPA!

omg... jutro przyjda bo gadaja po herbajsku i bezdie przeszkadzac i to tez sie zmieni... n/c

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #66 dnia: 21 Sierpnia, 2009, 22:49:33 pm »
po co idziemy w strone szczeniackiej zachciewajki dobijania rannych nie qmam..

Nie ma jak tego dopilnować. Musieliby akurat admina dobić, żeby nie miał wątpliwości, że to było celowo. Spokojnie. Niech grają jak chcą. Zakazany owoc zawsze bardziej smakuje. Ta dyskusja zeszła z dobijania na "admin ma zawsze racje" i dlatego odpuszczam jej kontynuację.


Neuman - właśnie ci pokazałem, że opinia 3 osób ze 100 grających została wzięta pod uwagę i zasady zostały zdjęte. Jak będzie więcej wypowiedzi za wprowadzeniem to się wprowadzi na powrót. Czyż nie o to chodziło, żeby się liczyć ze zdaniem innych ?
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpnia, 2009, 22:53:06 pm wysłana przez kurczak »

QQryQ

  • Gość
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #67 dnia: 21 Sierpnia, 2009, 22:51:10 pm »
Jestem człowiekiem to odroznia mnie od zwierzecia ze nie poderżne gardła rannemu i nie strzele mu w tył głowy...
W innych grach jest wiecej widoku krwi, aao własnie podoba mi sie że nie jest to takie nachalne i przjaskrawione...
Moze potrzebujesz tego dreszczyka, Ty i tobie podobni... boje sie o twoje/wasze zdrowie psychiczne...

Blood'a ,można przecież wyłączyć  ;D

powiedz do 15 latkowi ktory mamusi pokazal nowa gre i to za darmo... mamusia pokiwa głowa i tak wie mniej o grach od statystycznego 12-15 latka... tos dowalił teraz...
też nie chodzi o to ze mamy zastepowac, czy wychowywac gówniażerie, ale skoro jest taka opcja to dlaczego nie... ot cały bajer...

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #68 dnia: 21 Sierpnia, 2009, 22:52:45 pm »
rozumiem to w takim razie tak ze skoro admin mialby byc elastyczny i na tyle inteligentny i bezstronny ze mialby wybierac czy koles zostal DOBITY z premedytacja czy nie i to byl problem, to w takim razie decyzje admina odnosnie cziterów tez moga byc bez powaznego dowodu nic nie warte i nie egzekwowane?

prosciej:
nie ma kickow, w zadnych przypadkach czy cziterskich czy dobijania czy idlakow etc...
bo przeciez gra jest doskonala :)

ja to tak widze

QQryQ

  • Gość
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #69 dnia: 21 Sierpnia, 2009, 22:53:04 pm »
po co idziemy w strone szczeniackiej zachciewajki dobijania rannych nie qmam..

Nie ma jak tego dopilnować. Musieliby akurat admina dobić, żeby nie miał wątpliwości, że to było celowo. Spokojnie. Niech grają jak chcą. Zakazany owoc zawsze bardziej smakuje. Ta dyskusja zeszła z dobijania na "admin ma zawsze racje" i dlatego odpuszczam jej kontynuację.
masz dobrych adminow koko, zaryzykuje stwierdzenie ze podcinasz im skrzydła, nie trzymajac ich strony... szkoda :(

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #70 dnia: 21 Sierpnia, 2009, 22:54:27 pm »
rozumiem to w takim razie tak ze skoro admin mialby byc elastyczny i na tyle inteligentny i bezstronny ze mialby wybierac czy koles zostal DOBITY z premedytacja czy nie i to byl problem, to w takim razie decyzje admina odnosnie cziterów tez moga byc bez powaznego dowodu nic nie warte i nie egzekwowane?

prosciej:
nie ma kickow, w zadnych przypadkach czy cziterskich czy dobijania czy idlakow etc...
bo przeciez gra jest doskonala :)

ja to tak widze

Dokładnie jest tak jak piszesz, w opinii graczy (przynajmniej tych na forum) gra jest doskonała i admin nie jest potrzebny.

popeq

  • Gość
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #71 dnia: 21 Sierpnia, 2009, 22:55:14 pm »
ech ja sie odcinam od watku.. bo zadne wypociny tego nie zmieniaja.

Jak bys czytal kufa uwaznie neu to bys widzial milion razy odpowiedz na twoje pytanie bez pierdzielonego tekstu "my placimy". Nie wiem kto edukuje juz w tych czasach, ale robi to zle. Czytanie ze zrozumieniem to podstawa. Wiec radze od 1strony zaczac znowu czytac a nie belkotac co chwila o pierdzielonych nonsensach. Dyskusja trwa juz 5 stron a ty widzisz tylko i wylacznie odpowiedz o kasie! BOSHE!!!!!

Znerwowalem sie znowu a nie potrzebnie.. teraz bede mial zmarszczki i siwe wlosy przez was..^^

QQ.. ja rozumiem kuraczka.. poprostu lepiej czasami odpusicic i niech sie gryza sami.. a zaraz bedzie pisk i ej no bo kufa to jest zalosne.. bo to bo tamto itp itd.
Z jednej strony nie powinien odpuszczac w koncu to JEGO server.. ale po co sie ciagle klocic. Zreszta looknij na moj podpis i bedzie wiadomo o co chodzi..^^

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #72 dnia: 21 Sierpnia, 2009, 22:57:46 pm »
po co idziemy w strone szczeniackiej zachciewajki dobijania rannych nie qmam..

Nie ma jak tego dopilnować. Musieliby akurat admina dobić, żeby nie miał wątpliwości, że to było celowo. Spokojnie. Niech grają jak chcą. Zakazany owoc zawsze bardziej smakuje. Ta dyskusja zeszła z dobijania na "admin ma zawsze racje" i dlatego odpuszczam jej kontynuację.
masz dobrych adminow koko, zaryzykuje stwierdzenie ze podcinasz im skrzydła, nie trzymajac ich strony... szkoda :(

Admini sa sprawdzeni i nie mam do nich zastrzeżeń, ale w obecnej sytuacji nie pozwolę, żeby sobie ktokolwiek nimi buzię wycierał. Jeżeli nie docenia się pracy admina i jego zaangażowania a decyzje są podważane to admina nie będzie. Wola ludu.
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpnia, 2009, 23:01:33 pm wysłana przez kurczak »

popeq

  • Gość
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #73 dnia: 21 Sierpnia, 2009, 22:59:57 pm »
Co do twojej decyzji kuraczku.. spoko.. ale zeby potem nie bylo placzu przez tych 3.. od innych 100.. bo 3/100 to mnie malo obliguje do zmiany zasad. Ja bym postawil na tych 100 ktorym sie to mnie lub wiecej podoba. A dzisiaj pare osob juz co ladnie dobijali wczesniej securuja ze az milo..;)

Zreszta niewazne EOT. Ja jade na piwko do kolezanki bede jutro ;D

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Dobijanie rannych = kick ?
« Odpowiedź #74 dnia: 21 Sierpnia, 2009, 23:00:35 pm »
Dokładnie jest tak jak piszesz, w opinii graczy (przynajmniej tych na forum) gra jest doskonała i admin nie jest potrzebny.

Rozumiem i popieram w takim razie decyzje Gubernatora Kurczaka :)

Teraz tylko liczyc godziny kiedy przyjdzie ktos inny i bedzie pisal na temat cheaterow w AA3 albo dobijania itd ^^ (oczywiscie w druga stronę :))

Jak bys czytal kufa uwaznie neu to bys widzial milion razy odpowiedz na twoje pytanie bez pierdzielonego tekstu "my placimy". Nie wiem kto edukuje juz w tych czasach, ale robi to zle. Czytanie ze zrozumieniem to podstawa. Wiec radze od 1strony zaczac znowu czytac a nie belkotac co chwila o pierdzielonych nonsensach. Dyskusja trwa juz 5 stron a ty widzisz tylko i wylacznie odpowiedz o kasie! BOSHE!!!!!
Widzisz popeq, dlatego teraz w dobie dzisiejszych czasow dodali cos takiego jak egzamin czytania ze zrozumieniem na koniec gimnazjum ;p Jednak nie kazdy jeszcze doszedl do konca gimnazjum :D:D:D