Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: PB75  (Przeczytany 12570 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: PB75
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Maja, 2010, 15:20:46 pm »
Hehehe, ja w kominiarce przyjdę i z rurką do picia.

Jak miałem wbić na serwer jak był full all time a potem mnie kobita wygarnęła  ...

Borgir

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 997
  • Karma: +29/-5
  • Ne timueris messorem
Odp: PB75
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Maja, 2010, 15:42:39 pm »
Zły malarz na pędzel będzie narzekał :P Zawsze można było wejść chociaż na spectatora, to bym Ci zwolnił slota :) dla chcącego nic trudnego, jak mawiał znajomy gazda wiążąc kierpce dżdżownicą :)
Ad mortem defecatam, brzmi tak samo mądrze jak: iedem penis aquam turbent - zwłaszcza, że w łacinie prawda? :)

"Rosja to nie kraj, to stan umysłu !"


kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: PB75
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Maja, 2010, 16:04:35 pm »
O żesz, next time użyję webtoola chyba :]

Borgir

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 997
  • Karma: +29/-5
  • Ne timueris messorem
Odp: PB75
« Odpowiedź #18 dnia: 04 Maja, 2010, 18:40:35 pm »
A działaj Kuraku do woli, kop, banuj i zabijaj ....

pamiętaj jednakoż iż osiągnąłem cel mój "primo" i posiadam pracę, za którą posiądę "duo" płacę,którą z kolei "tertio" na serwer wpłacę (?)

A tak btw. ktoś zarządzający forum może sprawdzić czy jest możliwość umieszczania odpowiedzi w spojleach? Seryjnie przydałoby się i nie pisze tylko li wyłącznie odnośnie powyżej pomniejszonego tekstu, ale generalnie dla np. wklejanych logów - te zajmują zwykle dużo miejsca a nie każdy ma ochotę czytać jaki komu gra błąd opierdzieliła :P
Ad mortem defecatam, brzmi tak samo mądrze jak: iedem penis aquam turbent - zwłaszcza, że w łacinie prawda? :)

"Rosja to nie kraj, to stan umysłu !"


jetspike_pl

  • Gość
Odp: PB75
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Maja, 2010, 19:30:44 pm »
pamiętaj jednakoż iż osiągnąłem cel mój "primo" i posiadam pracę, za którą posiądę "duo" płacę,którą z kolei "tertio" na serwer wpłacę (?)

jak ktos zasluzy to zadne pieniadze go nie uratuja  ;D

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: PB75
« Odpowiedź #20 dnia: 04 Maja, 2010, 19:38:54 pm »
Webtool w rozumieniu, zrobienia sobie miejsca na serwerze celem wejścia nań, czego nigdy nie praktykowałem czekając jak zwykły gracz aż się poszczęści. Nieraz 10 minut a nieraz i dwie godziny w zależności od wydolności kompa i mojej reakcji.


Ja tu widzę, że próbuje się mnie "ołnować"   :]




[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: PB75
« Odpowiedź #21 dnia: 04 Maja, 2010, 19:51:28 pm »
[spoiler]Borgir lubi lepic pierogi [/spoiler]

[spoiler] test [/spoiler]

Borgir

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 997
  • Karma: +29/-5
  • Ne timueris messorem
Odp: PB75
« Odpowiedź #22 dnia: 04 Maja, 2010, 22:59:46 pm »
Ołnowany jesteś w każdej wypowiedzi niemalże Kurczaczku :)

A tak na poważnie ;) Domagam się Adminki bo jak nie to .... to i tak będę grał :P Ha Ha khe khe khe Ha !

Hóa! Na pohybel zdrajcom idei poszukiwania czystości męskiej (i nie tylko) rozgrywki o dżentelmeńskiej proweniencji duelizacji świata gier FPS ! HA!
Ad mortem defecatam, brzmi tak samo mądrze jak: iedem penis aquam turbent - zwłaszcza, że w łacinie prawda? :)

"Rosja to nie kraj, to stan umysłu !"


kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: PB75
« Odpowiedź #23 dnia: 05 Maja, 2010, 14:49:10 pm »
Ołnowany jesteś w każdej wypowiedzi niemalże Kurczaczku :)

Zdrapka: [spoiler] Pora na armour and helmet no i na jakieś działanie na serwerku [/spoiler]

 :52:

louis

  • Gość
Odp: PB75
« Odpowiedź #24 dnia: 05 Maja, 2010, 15:16:25 pm »
Ołnowany jesteś w każdej wypowiedzi niemalże Kurczaczku :)

Zdrapka: [spoiler] Pora na armour and helmet no i na jakieś działanie na serwerku [/spoiler]

 :52:

I jakieś działanie przy piwaczku by się przydało xD

Borgir

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 997
  • Karma: +29/-5
  • Ne timueris messorem
Odp: PB75
« Odpowiedź #25 dnia: 05 Maja, 2010, 17:45:14 pm »
Ołnowany jesteś w każdej wypowiedzi niemalże Kurczaczku :)

Zdrapka: [spoiler] Pora na armour and helmet no i na jakieś działanie na serwerku [/spoiler]

 :52:

Czyżbym odkrył odwieczny sekret natury filozoficznej mianowicie dlaczego kura przeszła na druga stronę drogi ?? Znaczy, jak się by chciało by Kurczak zagrał w AA to mu wjechać czołgiem na ambicję ;)  <53> <53>
Ad mortem defecatam, brzmi tak samo mądrze jak: iedem penis aquam turbent - zwłaszcza, że w łacinie prawda? :)

"Rosja to nie kraj, to stan umysłu !"


Borgir

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 997
  • Karma: +29/-5
  • Ne timueris messorem
Odp: PB75
« Odpowiedź #26 dnia: 08 Maja, 2010, 00:47:24 am »
No to "se" karwa naodkrywałem, teraz "kutak w teiftie na offtro" z ABW ustalają moje portfolio, potem będzie profil psychologiczny i wywiad środowiskowy :( Oczywiście sednem sprawy mojego zgłoszenia będzie to, że nie przesiaduję w godzinach pracy na TS'ie, nie spamuję skrzynki PM QQryQ ani Czikenowi, ani nawet nie błagam "in game" adminów o pozwolenie zastosowania "mobbingu"* wobec graczy w trakcie gry.... "NO SPAM 20 SECONDS !!! OR KICK!!!!" - to mam wpisane w ini od zarikusa :P A po prostu wystarczyło powiedzieć "NIE!"

*
[imgzoom]http://www.fabianski.com.pl/felietony/foto/Mobbing.jpg[/imgzoom]
Ad mortem defecatam, brzmi tak samo mądrze jak: iedem penis aquam turbent - zwłaszcza, że w łacinie prawda? :)

"Rosja to nie kraj, to stan umysłu !"


kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: PB75
« Odpowiedź #27 dnia: 13 Maja, 2010, 15:23:34 pm »
Sorry, że tak długo mnie nie było. Nie ma NIE, jest tylko permanentny brak czasu na farmę.  Podaj guida i nicka do dopisania do powera.


Borgir

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 997
  • Karma: +29/-5
  • Ne timueris messorem
Odp: PB75
« Odpowiedź #28 dnia: 13 Maja, 2010, 20:36:06 pm »
podać co??

.. spoko spoko podam jak tylko wbiję w plika albo na farm i odczytam .. będzie na PW.

gouomp / .ViciousJetSpike. : monitorujcie sobie PW :P - cały czas :) - oj caluteńki :)
« Ostatnia zmiana: 14 Maja, 2010, 00:36:16 am wysłana przez Borgir »
Ad mortem defecatam, brzmi tak samo mądrze jak: iedem penis aquam turbent - zwłaszcza, że w łacinie prawda? :)

"Rosja to nie kraj, to stan umysłu !"


QQryQ

  • Gość
Odp: PB75
« Odpowiedź #29 dnia: 15 Maja, 2010, 08:48:13 am »