Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Kanał IRC  (Przeczytany 2711 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Blade-PL

  • Gość
Kanał IRC
« dnia: 09 Lutego, 2006, 08:03:19 am »
Postanowiłem sobie stworzyć kanał irc dla fanów cfc® tak więc:

Serwer:

irc.americasarmy.com

Nazwa:

#cfcnpl

Jak coś by niedziało piszcie do mnie na GG://673255  <ok>

Uruchomienie:

Sposób pierwszy:

 1. Uruchamiamy America's Army
 2. Wchodzimy do DEPLOYMENT
 3. Potem klikamy na zakładkę Chat
 4. W polu server zostawiamy: irc.americasarmy.com a w polu channel wpisujemy #cfcnpl
 5. Następnie klikamy na Connect, a gdy już połączy z serverem na Join


Sposób drugi:

 1. Uruchamiamy IRCa którego można ściągnąć ze strony www.mirc.com
 2. Instalujemy
 3. Dodajemy server "irc.americasarmy.com" później OK
 4. Łaczymy się i jak wyskoczy favorites (takie okienko) wpisujemy #cfcnpl i klikamy Join


Sposób trzeci:

 1. Gry mamy już skonfigurowanego mIRCa lub jakiegoś klienta IRC, wystarczy kliknac na irc://irc.americasarmy.com/cfcnpl


Zapraszamy Wszystkich Farmerowiczów!

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Kanał IRC
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Lutego, 2006, 11:56:18 am »
Brawo za inicjatywę, teraz tylko trzeba by porozmawiać z Ptz'em bo on coś tam jakieś kanały podobno zagrandził z nazwą cfc bodajże. Mógłby ci przekazać pod zarządzanie jakiś najbardziej pasujący :-)

Blade-PL

  • Gość
..
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Lutego, 2006, 12:10:35 pm »
:D No może mi da, chociaz irc na americasarmy.com jest fajny, z tego faktu bo wkoncu to officjialny IRC aa :D

Semen

  • Gość
Kanał IRC
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Lutego, 2006, 14:07:35 pm »
A pytales o zgode rady CFC? ;p λ


W sumie jezeli chcesz sie tym zajmowac, to prosze bardzo. Jednak nie wydaje mi sie, zeby pomysl wypalil  :(

Partyz

  • porucznik stogu
  • Wiadomości: 719
  • Karma: +0/-0
    • http://www.cfcn.pl
Kanał IRC
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Lutego, 2006, 14:36:20 pm »
Moge pare botow uzyczyc :)

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Kanał IRC
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Lutego, 2006, 15:39:55 pm »
Panowie, oficjalny kanał  nie wynika z tego, że ktoś napisze, że jest oficjalny tylko raczej kanał ma szansę stania się oficjalnym z racji posiadania wysokiej popularności, zrzeszania konkretnych osób, bycia opiniotwórczym, bądź współtworzącym wartości unikatowe na  rzecz jakiejś "sceny". Możemy również ogłosić, że oficjalnym forum rozgrywek w strzelaniu do wróbli będzie CFC, albo ESL, albo PLAAO albo CHATA WUJA TOMA, ale podejrzewam, że i tak oficjalnym zostanie taki kanał czy też taka strona na której się po prostu coś sensownego dzieje. W strefie internetu nie działają zasady nakazu czy też przymusu :-).



Proponowałbym zatem aby po prostu Ptz przekazał ci jakiś swój kanał z nazwą cfc razem z botami do zarządania i wystarczy zacząć tam się organizować. Do pomocy dostaniesz plugin do wchodzenia przez www, chatlog i już jesteś szybko i przyjemnie w "domu".  Jeżeli będziesz prowadzić ciekawie kanał, zaprosisz kolegów, fanów, to z czasem będzie to kanał popularny i nabierze jakiejś istotnej rangi, ale nic na siłę. Problemem większości takich akcji jest przeważnie fakt, że pomysłodawcy często chcą zdobyć szybko popularność, szacunek, mieć władzę, kopać w pupska i podstawiać swoje do podziwiania, obrażając się nieraz gdy okazuje się, że scena nie chce się podporządkować   :B .



Przykładem może być "Oficjalny TS AA.PL" na 1000 slotów. Pomimo, że jest "oficjalny" to ilość przebywających tam osób nie wskazuje na posiadanie aż takiej rangi.  Na podstawie ilości odwiedzin, rangi klanów, ilości kanałów pokusiłbym się o stwierdzenie, że oficjalnym TS'em sceny AAO jest TS RizNetu lub może jakiś jeszcze inny (poza Rizem nie znam innego równie dobrego i z tak długa historią TS'a)  



Naprawdę nie rozumiem w jakim celu zakłada się "oficjalne" kanały ? Widocznie fakt nazwania czegoś "oficjalnym" ma w zamyśle narzucić obowiązek przebywanie tylko i wyłącznie na "oficjalnym" kanale, wmawiając niezorientowanym, że nigdzie indziej niczego się nie dowiedzą i nic dobrego ich nie spotka nie przyjmując do wiadmości faktu, iż wiele innych "nieoficjalnych" inicjatyw cieszy się również dużym autorytem zrzeszając niemałe ilości graczy. Co najlepsze bez żadnego przymusu, bicia w fanfary i autoreklamy. Widocznie w takich przypadkach również rolę odgrywają czynniki ambicjonalne i chęć posiadania lub pokazania władzy.



Zatem moi mili ambitni Farmerzy, Gracze i Organizatorzy. Zapraszam do realizacji swoich własnych marzeń, do dyspozycji macie kilka domen opisanych tutaj http://cfcn.pl/page.php?id=17



Pamiętajcie tylko, że bez pracy nie ma kołaczy i wystrzegajcie się słomianego zapału  8-D



[ Dodano: 9 Luty 06, 15:43 ]

Z tego co pamiętam został założony już kanał #aa.pl oraz #aao.pl, proponowałbym wrócić do tej koncepcji i poprostu zacząć korzystać z tego kanału i zapełniać go wartościowymi ludźmi. Partyz z pewnością udostępni kanał #aao.pl do zagospodarowania a ja przekażę domenę aao.pl do wykorzystania przy tworzeniu ewentualnej strony takiego serwisu dla potencjalnych chętnych.



Osobiście uważam, że farmerzy sa niepoprawnymi maniakami TS'a i na pewno leniami na potęgę, więc korzyść z nich na IRC'u mogła by być żadna.

Smasher

  • Gość
Kanał IRC
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Lutego, 2006, 18:17:21 pm »
Koko zapomniales o Killerze...on jest maniakiem klawiaturki   :P

Blade-PL

  • Gość
..
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Lutego, 2006, 19:44:29 pm »
bUta to ja mam na tym kanale, ja propopnuje zmienic razwe z cfcna na cfc.pl (da sie ustawic) i zacząć ludzi o istnieniu takiego kanału informować (np. specialna informacja na publicu, specialny pokoj na TS i jakaś wzmianka na stronie) i ludzie sami zaczną się schodzić.

Partyz

  • porucznik stogu
  • Wiadomości: 719
  • Karma: +0/-0
    • http://www.cfcn.pl
Kanał IRC
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Lutego, 2006, 20:36:43 pm »
Cytat: "smasz"
Koko zapomniales o Killerze...on jest maniakiem klawiaturki   :P


<ptz@cfcnet.pl> no to tez killa wlasnie jest van wiecznym idlerem na wszelkich txtowkach ^^

Cytat: "blejdi"
bUta to ja mam na tym kanale, ja propopnuje zmienic razwe z cfcna na cfc.pl (da sie ustawic) i zacząć ludzi o istnieniu takiego kanału informować (np. specialna informacja na publicu, specialny pokoj na TS i jakaś wzmianka na stronie) i ludzie sami zaczną się schodzić.




tak cichaczem: my mamy L, a mozemy miec nawet Q :)

<ptz@cfcnet.pl> bot jeden do wszystkiego? Nie styknie Ci :)
<ptz@cfcnet.pl> Nazw jest kilka juz ^^
<ptz@cfcnet.pl >zwhoisuj ptzsys na qnecie :)
<ptz@cfcnet.pl> Sprawy biznesowe - prv plz :]
<ptz@cfcnet.pl> :*

Blade

  • Gość
Kanał IRC
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Lutego, 2006, 19:04:22 pm »
Cytat: "kurczak"
a ja przekażę domenę aao.pl do wykorzystania przy tworzeniu ewentualnej strony takiego serwisu dla potencjalnych chętnych.

Osobiście uważam, że farmerzy sa niepoprawnymi maniakami TS'a i na pewno leniami na potęgę, więc korzyść z nich na IRC'u mogła by być żadna.



Jeżeli chodzi o tą domene to jeki serwis przychodzi ci do głowy?   :)