Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: WOŚP Lanparty 2007  (Przeczytany 1996 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kubanczyk

  • Gość
WOŚP Lanparty 2007
« dnia: 09 Stycznia, 2006, 12:06:00 pm »
Sluchajcie, tak patrze jak zaczyna sie rozwijac polska scena esportowa i jednoczesnie patrze na tą cała impreze owsiaka to przychodzi mi pomysł do głowy, czy może nie zrobić na wosp 2007 wielkiego lanparty gdzie zjada sie najlepsi gracze i nie tylko, wszyscy gracze chetni wziąśc udział i można by w ten sposób zebrać kase na fundacje...


...np poza tym ze byloby wpisowe ktore zostaloby przeznaczone na owsiaka wjazd na taka impreze zeby poogladac bylby platny (kto ile chce tyle daje) - mysle ze do takiej wielkiej imprezy podlaczyli by sie sponsorzy ktorzy na codzien daja nagrody dla graczy mogli by ufundowac to samo ale w kasie dla zwyciezcow a oni dali by to na Owsiaka, byla by tv itd a to by przyciaglo sponsorow na konkretne sumy dla owsiaka

Podejrzewam ze moznaby tym zarazic inne sceny i zorganizowac taki wielki mega wosp lanparty w jakims duzym miescie - to napewno pokazaloby jak silnie rozwija sie esport w polsce no i gdyby to wyszlo to takze nas AA. Sami przed soba pokazalibysmy, ze potrafimy sie zjednoczyc... wogole neizla impreza by moglabyc... Co wy na to?

***
Zapraszam na ten link kazdy kto chcialby zabrac glos nie musi sie nawet zarejestrowac, wystarczy powiedziec co sie o tym mysli i eventulanie wspomoc jakims pomyslem :]

Dyskusja rozpoczyna sie tez takze tutaj na froum esports.pl LINK

-=[BA]=-Gordon

  • Gość
WOŚP Lanparty 2007
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Stycznia, 2006, 15:05:35 pm »
wg mnie pomysł bardzo ciekawy i godny zainteresowania. tylko gdzie mialaby sie odbyc taka impreza?

kubanczyk

  • Gość
WOŚP Lanparty 2007
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Stycznia, 2006, 22:14:03 pm »
no na dzien dzisiejszy wchodzi tylko w gre wawa, z kilku powodow ktorych narazie nie podam bo to slodka tajemnica :D

-=[BA]=-Gordon

  • Gość
WOŚP Lanparty 2007
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Stycznia, 2006, 21:42:07 pm »
w takim razie potwierdzam przybycie :)

edi

  • Gość
WOŚP Lanparty 2007
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Stycznia, 2006, 23:49:31 pm »
jak wawa to ja sie chętnie wbije :)