Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Pomysłów kilka...  (Przeczytany 6689 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

-=[BA]=-Gordon

  • Gość
Pomysłów kilka...
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Grudnia, 2005, 10:31:38 am »
Smash, pierwszy problem na rizie juz nei ma zadnej szkolki   :nogood:  
moze wpuscimy mniej "pr0" klany do tego bo inaczej to nie uzbieramy 12 szkolek
chyba ze ifory zrobia 7 klas   ;-)

Smasher

  • Gość
Pomysłów kilka...
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Grudnia, 2005, 14:18:08 pm »
omg...iFOR'y mysle ze ze 2 dazda gora   :(  jednak trzeba bedzie wziac jakies nowe klaniki  :')

[ Dodano: Wto Gru 13, 2005 4:05 pm ]
dotsalem taki pomysl od greenstorma w zwiazku z kolpotami ze znaleziemniem 12 sqadow
http://80.55.64.126/~kapusta/Tabelka.jpg

-=[BA]=-Gordon

  • Gość
Pomysłów kilka...
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Grudnia, 2005, 19:51:29 pm »
patrze na ten schemat i wydaje mi się on całkiem ciekawy   <ok>  
9 szkółek (klas zorganizuje się, tylko że z jednej szkółki mogą być max. 3 klasy - żeby w grupach nie było tych samych klanów).
A więc są chętni stworzyć coś ciekawego na logo??
Mysle ze forum nie bedzie specjalnym problemem
Smasher czy jest już 9 szkółek które są chętne czy to tylko założenie??


ps. Dzięki Greenstorm za inicjatywe  8-D

Smasher

  • Gość
Pomysłów kilka...
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Grudnia, 2005, 19:57:13 pm »
dopiero napisalem mejla do maleństwa i będe czekał na odpowiedz ale sądze że 9 sqadow bedzie  <ok>

=]HS[=TheGreenStorm

  • Gość
Pomysłów kilka...
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Grudnia, 2005, 01:03:10 am »
Witam  :)  

Jeżeli nie znajdą się chętni aby popracować na logo to mogę spróbować zrobić coś na początek. Niestety oko mam koślawe kolorów nie rozróżniam (nie śmiać się, rozróżniam tylko barwy podstawowe cokolwiek to znaczy - udokumentowane   :lol:  ). Spędziłem nad PhotoShopem kilkanaście godzin, no może troszkę więcej i cały mój dorobek to kilka sygnaturek. Jeżeli wyjdzie mi coś co będzie mogło ujrzeć światło dzienne to pokażę co wymyśliłem i najwyżej będzie się z czego pośmiać.
Jakby co to niech ktoś zgłosi się do mnie na gg i objaśni o co dokałdnie chodzi z tym logo tzn. przedstawi wymiary, rzeczy które powinny lub muszą a także te które nie mogą się na tym logo znaleźć.
Oto moja ostatnia sygnaturka. Jak widać potrafię zrobić prostą kreskę   :-P  ale jeżeli to za mało, to nie ma sensu żebym marnował czas którgo nie mam za wiele.
Pozdrawiam   <ok>

TheGreenStorm

  • Gość
Pomysłów kilka...
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Grudnia, 2005, 01:27:05 am »
Kurcze pióro. Na stronce się zarejestrowałem i myślałem, że wystarczy . Moje gg:5083993. Nie ch ktoś doda mój numer do poprzedniego posta a tego usunie    :red:  Z góry thx i sorki za problem.

EDIT1:
Mogą być problemy z tym linkiem do sygnaturki gdyż znajomemu u którego mam konto ftp ktoś napaskudził na serwerze i chwilowo może być nieczynny   :(

EDIT2:
Nie chciał bym się zabardzo wtrącać ale czy pytaliście {SFA} Special Forces Academy (szkółka LC)? W tym temacie chyba nie widziałem żeby ktoś o nich wspominał. Według trackera jest ich 8 więc akurat może będą chcieli zagrać tracker {SFA}

Smasher

  • Gość
Pomysłów kilka...
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Grudnia, 2005, 15:29:49 pm »
http://80.55.64.126/~kapusta/AA/LogoSTCFC1.jpg

logo do turnieju zrobione prze Greenstorma... mi się podoba   <ok>  

iFOR'y dzadzą dwa składy i od nowego roku zaczynamy  :)