Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: [4fun]^Pixel  (Przeczytany 2110 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Habudzik

  • Gość
[4fun]^Pixel
« dnia: 13 Maja, 2010, 21:44:02 pm »
CENZURA CENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURACENZURA
http://battletracker.com/playerstats/aao/794043/%5B4fun%5D%5Epixel/

 :tank:
« Ostatnia zmiana: 13 Maja, 2010, 21:52:26 pm wysłana przez Habudzik »

Habudzik

  • Gość
Odp: [4fun]^Pixel
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Maja, 2010, 21:49:48 pm »
napisalem posta i <cenzura>
i tak nie chce dac rki co za patologia

czemu to ma sluzyc ja sie pytam
<cenzura> na maxa

jeszcze raz i kaukaz...
« Ostatnia zmiana: 15 Maja, 2010, 08:42:54 am wysłana przez [7DBK]QQryQ »

Habudzik

  • Gość
Odp: [4fun]^Pixel
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Maja, 2010, 21:53:43 pm »
 booo
 :now:

Grand

  • Moderator
  • zwiadowca szosowy
  • Wiadomości: 46
  • Karma: +2/-0
Odp: [4fun]^Pixel
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Maja, 2010, 22:06:16 pm »
napisalem posta i gowno
i tak nie chce dac rki co za patologia

czemu to ma sluzyc ja sie pytam
shit na maxa


[4fun]^Pixel/R nadane/Grand

Jak byś Habudzik napisał tego posta normalnie to pixel biegal by juz z R od 30 min. A tak to ten czas straciliśmy na proszenie cie o edit posta!!!!   

A jak chcesz to możesz składać na mnie skargę  masz do tego 100% prawa!!!!

Dziękuje tyle z mojej strony.

jetspike_pl

  • Gość
Odp: [4fun]^Pixel
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Maja, 2010, 22:17:49 pm »
napisalem posta i gowno
i tak nie chce dac rki co za patologia

troche cierpliwosci ok, to nie miesny. jak sie ktos pojawi to na pewno odpowie.


Cytuj
czemu to ma sluzyc ja sie pytam
shit na maxa

jak pytasz o sens istnienia proces nadawania r-ki  ( http://forum.cfcn.pl/index.php?topic=4328.0 ) to odpowiedz jest prosta: w celu zaprowadzenia porzadku.



EDIT:
no wlasnie juz odpowiedzial XD

« Ostatnia zmiana: 13 Maja, 2010, 22:20:13 pm wysłana przez .ViciousJetSpike. »

QQryQ

  • Gość
Odp: [4fun]^Pixel
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Maja, 2010, 08:41:44 am »
pierwszy post 21:44, ostatni o 21:53 nooo panowie zeby przez kilka min  nie było komu dać Rki ???!!! to skandal ! klient nie może przecież czekać aż 10 min !

skad takie orły sie biora to nie mam pojecia, gdzie jest modeator ?!?