Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Prince...  (Przeczytany 6198 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

QQryQ

  • Gość
Odp: Prince...
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Kwietnia, 2009, 23:04:23 pm »

My - DUNNO - odgrywamy tutaj jedną prostą rolę. Uraziła nas ta wypowiedź dużo bardziej niż jakieś nie wiem... np "nooby campery pizdy itp" (nawet nie ma porównania, ponieważ to się nie mieści w żadnej klasyfikacji chamstwa...)i dlatego postanowiliśmy pokazać społeczności AA, z którą mamy do czynienia kim jest i jak się zachowuje Prince. Nie muszę mówić, że w tym momencie stał się dla nas tym czym "czerwona płachta dla byka".


Różnie się wyzywamy na servie, oj nie raz lecą "kwiatki" że aż "miło" każdy jednak zachowuje jakieś tam granice, dla jednych to jest tylko gra, dla innych to gra na staty,  a dla jeszcze innych widac walka o ogień bez przebierania w "środkach"

Temu "panu" podziękujemy i mam nadzieje ze podobne incydenty nie będą miały miejsca... gdyby jednak, to servery farmy rejestruja wszystkie logi i jak by sie nie dalo cyknąć szota to kurczak napewno odszuka co trzeba...


saperos

  • wartownik obejścia
  • Wiadomości: 157
  • Karma: +17/-34
Odp: Prince...
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Maja, 2009, 13:29:33 pm »
Sam często używam słów niecenzuralnych, jednak takiego czegoś bym w życiu nie napisał.

Pozdro.

BsPrince

  • Gość
Odp: Prince...
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Maja, 2009, 20:33:00 pm »
nie bede nawet czytał tych waszych uprzykrzajacych sie wypocin.

to co powiedzialem uwarzasz za chwyt ponizej pasa QQ ? Moze ty na to pozwalasz ale ja nie pozwole na to żeby jakis gówniarz obrażał moja swietej pamieci matke tekstami w stylu " niezle obciaga " etc.

nie ważne jak sie zaczyna ? moze ale wazne jak sie konczy z wielkim kurwa "przytupetem"

i tak btw mam na was wyjebane i na ta wasza Farme :) jestescie banda nieogarnietych dzieciaków pozdro :) jakis problem ? ?? adres znacie


saperos

  • wartownik obejścia
  • Wiadomości: 157
  • Karma: +17/-34
Odp: Prince...
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Maja, 2009, 09:24:19 am »
my na ciebie tez.
« Ostatnia zmiana: 06 Maja, 2009, 09:33:13 am wysłana przez saperos »

dagnir

  • Gość
Odp: Prince...
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Maja, 2009, 21:05:10 pm »
mnie tez o czity oskarzales jak cie jechalem na moscie i to nie raz, zal mi ciebie koles
pozdro

-foaD][makdaiss

  • Gość
Odp: Prince...
« Odpowiedź #20 dnia: 08 Maja, 2009, 20:24:30 pm »
heh urażona duma się odezwała...chyba jednak nie do końca Marcyś było jak mówiłeś...zwykłe bluzgi nie sprowokowały go do takiej wypowiedzi,po prostu przez przypadek "wam" sie udalo trafic w czuly punkt.Jedna nie przyzwoita wypowiedz sprowokowala druga...Poza tym widze chlopaki ze na Megalomani wam sie nie udalo wyprosic bana heh
« Ostatnia zmiana: 08 Maja, 2009, 20:31:04 pm wysłana przez [BS]makdaiss^^ »

BsPrince

  • Gość
Odp: Prince...
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Maja, 2009, 10:52:04 am »
:( ja sie ich boje oni maja jakąś obsesje :D

Lily

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 769
  • Karma: +111/-52
Odp: Prince...
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Maja, 2009, 14:30:47 pm »
Prince... nie zaczepiaj noobku ;) temat teoretycznie juz zamkniety ;)

-foaD][makdaiss

  • Gość
Odp: Prince...
« Odpowiedź #23 dnia: 15 Maja, 2009, 23:19:03 pm »
nie do Ciebie Prince :)
Jak zamknięty to zamknięty ...