Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: W ESL-u zamyka się niewygodne tematy !!!  (Przeczytany 4118 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

evillon

  • Gość
W ESL-u zamyka się niewygodne tematy !!!
« Odpowiedź #15 dnia: 10 Grudnia, 2006, 19:59:48 pm »
Cytuj
To nie jest kwesta zamykania komukolwiek ust. Ja tylko zwrocilem uwage na fakt ze moze najpierw trzeba bylo zglosic to adminom w jakis normalny sposob. Admini to nie ludzie ktorzy siedza i monitoruja wszystkie stare mecze, czy aby ktos czegos nie dopisal.


Z całym szacunkiem ale uznałem że zamknięcie mojego tematu bez słowa wyjaśnienia było atakiem na moją wolność wypowiedzi. Gdyby pojawiło się info pod moim postem od admina ESL-a dlaczego się go zamyka moja reakcja była by zgoła inna.

Jestem świadom że czytanie tych wszystkich komentarzy do meczu osłabia organizm i wywołuje białaczkę dlatego pomijając oficjalną skargę (była w planach gdyby reakcji nie było) postanowiłem zwrócić waszą uwagę na zaistniały problem na forum ESL-a a to dlatego że jedna z wypowiedzi obraźliwych dotyczyła również mnie. Poniekąd byłem związany ze sprawą.


Cytuj
Sugestia braku reakcji jest smieszna. Po przeczytaniu watku zajalem sie tym w kilka minut. Dziennie jest kilka etykiet wsparcia ktore gracze wysylaja, jakos nigdy nie zdazylo sie aby jakie sprawy nie zostaly rozwiazane.


No cóż jestem świadom że bycie adminem w ESL-u i gdziekolwiek indziej nie polega tylko na spijaniu śmietanki ale i na ciężkij czasem monotonnej pracy.

Cytuj
CFC napewno nie ma wpływu ani na Adminów ani na przestrzeganie zasad obowiązujących w ESL ale napewno jest jednym z for gdzie się nie zamyka ust piszącym o niewygodnych sprawach. Myślę, że to głównie było powodem dla którego Evillon właśnie tutaj przekazał swoje spostrzeżenia, tak aby dać wyraz swoim odczuciom. W sumie wyjaśnienia które się pojawiły po jego poście mogły równie dobrze pojawić się we właściwym im miejscu i we właściwym czasie co z pewnością przyczyniłoby się do rozwiązania problemu zanim zaistniał.


Dokładnie tak jak mówisz generale. CFC jako instytucji nie chciałem mieszać ani nakłaniać do ingerowania w wewnętrzne sprawy ESL-a ale ludzi którzy tu przychodzą i mają styczność z ESL-em aby mogli oni zająć stanowisko w tej sprawie i zainteresować ich nią bo sprawa wydawała mi się dziwna a opinia publiczna jest silniejsza niż jakakolwiek instytucja DAD. Teraz już wiem że toczyło się postępowanie przeciwko winowajcom i ponieśli karę i właśnie przy zamknięciu tematu mojego tej informacji zabrakło.


Ze swojej strony chciałbym przeprosić adminów ESL-a za słowo "kolesiostwo" ale myślę że w tekście powyżej chodź w 10% wyjaśniłem przyczyny postępowania.

Pozdrawiam

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
W ESL-u zamyka się niewygodne tematy !!!
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Grudnia, 2006, 20:57:19 pm »
No to na szczęście się wszystko wyjaśniło. Dzięki DAD za szybką reakcję.