Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Zjazd 2010  (Przeczytany 7602 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Borgir

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 997
  • Karma: +29/-5
  • Ne timueris messorem
Odp: Zjazd 2010
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Maja, 2010, 08:13:49 am »
Ja się nigdzie nie wybieram, a nawet jeśli to i tak obawiałbym sięo przeprawy na Wiśle .... a Ty jak gouomp? usypujesz już wały w piaskowych worów czy zabierasz się gdzieś wyżej?

Spajki jak woda na Wisełce u Was? Przeszła fala czy dopiero zaczyna?
Ad mortem defecatam, brzmi tak samo mądrze jak: iedem penis aquam turbent - zwłaszcza, że w łacinie prawda? :)

"Rosja to nie kraj, to stan umysłu !"


gouomp

  • Moderator
  • sztabowy farmy
  • **
  • Wiadomości: 2131
  • Karma: +180/-27
Odp: Zjazd 2010
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Maja, 2010, 13:01:36 pm »
Szczecin jest u ujścia i przy zalewie więc ta woda ma się gdzie rozlać, także nas nie zaleje :P

Borgir

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 997
  • Karma: +29/-5
  • Ne timueris messorem
Odp: Zjazd 2010
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Maja, 2010, 13:49:33 pm »
w 97 inaczej chyba szczecinianie ćwierkali :P, ale możliwe, że nic wam nie będzie ;)
Ad mortem defecatam, brzmi tak samo mądrze jak: iedem penis aquam turbent - zwłaszcza, że w łacinie prawda? :)

"Rosja to nie kraj, to stan umysłu !"


Lily

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 769
  • Karma: +111/-52
Odp: Zjazd 2010
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Maja, 2010, 14:27:40 pm »
Ja tam powoli do Wrocka ściągam coraz więcej osób  i poznaję ^^ Bynajmniej się Panów nie boję ;p
Jednak taki wyjazd odpada, bo w tym roku mam trochę na głowie :)
Zresztą nie wiadomo jak będzie z wodą we Wro :/

[CKSS]Zadlo

  • Gość
Odp: Zjazd 2010
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Maja, 2010, 15:17:02 pm »
Ja tam powoli do Wrocka ściągam coraz więcej osób  i poznaję ^^ Bynajmniej się Panów nie boję ;p
a kiedy ja dostane zaproszenie wraz z biletem :P

co do spotkania to
1. brak chroniczny kasy (pracy)
2. nie bedzie Lily :(
3. brak prawka = brak mobilnosci

jetspike_pl

  • Gość
Odp: Zjazd 2010
« Odpowiedź #20 dnia: 20 Maja, 2010, 15:25:54 pm »
pociagi przeciez sa ;) sam bym sie takim transportem wybral bo tanio, jest gdzie wypic  ;D i szybko.

@borgir
mnie tam nie zaleje no chyba ze by z miesiac padalo  :/ warszawa ma jedne z lepszych umocnien wiec watpie zeby waly gdzies sie przerwaly i zeby byly jakies wieksze podtopienia

Borgir

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 997
  • Karma: +29/-5
  • Ne timueris messorem
Odp: Zjazd 2010
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Maja, 2010, 18:22:42 pm »
niewąsko będzie jak się mylisz, ale 3mam kciuki żeby było dobrze ;) w SB wpisałem ale i tutaj powtórzę, w dopływie wisełki na wisłoku woda wysoka i leje więc trochę jeszcze jej dochodzi, zresztą z tego co mi doniesiono wczoraj na sanie i w zlewni sanu też niewąska historia ;)
Ad mortem defecatam, brzmi tak samo mądrze jak: iedem penis aquam turbent - zwłaszcza, że w łacinie prawda? :)

"Rosja to nie kraj, to stan umysłu !"


Lily

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 769
  • Karma: +111/-52
Odp: Zjazd 2010
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Maja, 2010, 19:04:40 pm »
a kiedy ja dostane zaproszenie wraz z biletem :P
Zaproszenie chociażby zaraz, ale bez biletu :]
2. nie bedzie Lily :(
To nie jest dobry powód ;p

jetspike_pl

  • Gość
Odp: Zjazd 2010
« Odpowiedź #23 dnia: 21 Maja, 2010, 03:39:09 am »
ponoc ma byc dzisiaj ostro w warszawie wiec czekam, ale znajac "ziomkow" to predzej ta fale ukradna i sprzedadza na zachod ^^

popeq

  • Gość
Odp: Zjazd 2010
« Odpowiedź #24 dnia: 21 Maja, 2010, 09:02:00 am »
Dobra dobra ale robi sie offtop.. ja wiem ze niektorzy moga sobie wziasc wolne z dnia na dzien :P ale ze tak powiem ja bym musial zaraz juz to ustalac ;) Wiec jak co podajcie juz jakies konkrety bo takie teoretyzowanie do niczego nas nie zaprowadzi ;)
Aha i jak by co Lily musisz byc ^^ obiecalas mi i mam to na pismie :D

[CKSS]Zadlo

  • Gość
Odp: Zjazd 2010
« Odpowiedź #25 dnia: 21 Maja, 2010, 10:03:30 am »
popeq zeby nie bylo balaganu powinniscie najpierw:
1. wybrac osobe ktora to zorganizuje i miejsce: czyli kto sie podejmuje organizacji podaje miejsce
2. gdy juz to wybierzecie, nastepny wybor to termin
3. pozniej zbiorka zaliczki bezzwrotnej z reguly zawsze to byly noclegi
4. zbiorka reszty kasy
5. super impreza i masa fotek

od 7 lat tak robimy w CKSS i zdaje to egzamin

Lily

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 769
  • Karma: +111/-52
Odp: Zjazd 2010
« Odpowiedź #26 dnia: 21 Maja, 2010, 13:35:43 pm »
Aha i jak by co Lily musisz byc ^^ obiecalas mi i mam to na pismie :D

A Ty mi obiecałeś flaszkę za zdane matury :D Zresztą obiecywałam wpaść do Poznania, a nie na koniec Polski ^^

popeq

  • Gość
Odp: Zjazd 2010
« Odpowiedź #27 dnia: 21 Maja, 2010, 14:36:30 pm »
Kochana jak by co to obiecalas ze przyjedziesz.. nie powiedzialas gdzie :P O flaszke sie nie boj ;) przyjedziesz i masz ich tyle ile zdolasz wypic ;) A tak btw zdalas?:P

Zadelko masz racje ;) ale myslalem ze juz wyznaczonym odgornie jestes ty z racji wieku i doswiadczenia w organizowaniu tego typu spotkan :D:P Wiec zaczynaj :P

Lily

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 769
  • Karma: +111/-52
Odp: Zjazd 2010
« Odpowiedź #28 dnia: 21 Maja, 2010, 21:45:47 pm »
Powiedziałam, że do Poznania (chociaż jak wiadomo, Poznań jest brzydki i w ogóle ^^). Hahaha tyle ile zdołam wypić? :D Nieźle ^^ Pewnie, że zdałam ^^

Ale co do tego właściwego zjazdu, to ja serio w tym roku odpadam :) Możecie go we Wro zrobić, to Was odwiedzę :D

Borgir

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 997
  • Karma: +29/-5
  • Ne timueris messorem
Odp: Zjazd 2010
« Odpowiedź #29 dnia: 22 Maja, 2010, 22:56:04 pm »
przywieziemy pontony i sprzęt do paintballa, oprócz tego będziem robić saperkami odmulanie jezdni itepe itede ;) Tak po prawdzie to nie widzi mi się zjazd w tym roku nigdzie, bo cała Polska jak długa i szeroka tonie w mule a potem przyczłapią komary ;( Bierta to pod uwagę w planach bo możecie mieć niemiłe wspomnienia i kilka ciekawych choróbsk po ukąszeniach. Pamiętajcie, że cmentarze (sic!) również były ostro zalewane a to już zagrożenie sanitarne - coby nie było.
Ad mortem defecatam, brzmi tak samo mądrze jak: iedem penis aquam turbent - zwłaszcza, że w łacinie prawda? :)

"Rosja to nie kraj, to stan umysłu !"