Nazwa użytkownika:

Hasło:

Ankieta

Admin Abuse

Love Nando
6 (24%)
Love Zarikus
8 (32%)
Peace to all :D
11 (44%)

Głosów w sumie: 13

Autor Wątek: Zarikus  (Przeczytany 9613 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nando

  • Gość
Zarikus
« dnia: 19 Lipca, 2009, 16:05:04 pm »
Kicking me while i was playing under my sec acc as SF][-kya cuz i tried to swap 18 round before and i got it automaticly on the next session. Kicked me called me bug user.... clearly was an admin abuse, whic next round was kicked from me just to feel how was it  ;D i know i was wrong..... but never call me bug user!!!!!! I hate bug user and cheaters.... btw dont need pb power anymore take it back i go play somewhere else as someone showed to use it in a really wrong way. I always tried to do my best. Bye all

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Zarikus
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Lipca, 2009, 17:10:48 pm »
I have no idea how to make all players happy - maybe server without any admins will works better.  Sorry for Zarikus behaviour and it's really pity about your decision. Anyway you are always welcome on CFC servers.

zarikus

  • politiczeskaja ptica
  • *
  • Wiadomości: 1366
  • Karma: +102/-99
    • cfc
Odp: Zarikus
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Lipca, 2009, 17:24:43 pm »
Napisze po naszemu ^^

To co napisał NANDO jest dla mnie śmieszne. Zaznaczenie swapa w ostatniej rundzie żeby mieć automatycznie C hahahaha . To jest BUG . Bo jak mi ktoś wytłumaczy że koleś który wybiera gdzieś 10 dostaje pierwsze C ???  Zaznaczył swapa w ostatniej rundzie i tak sobie zbagował pierwsze C  za to dostał kicka(na 0 min). Jak dla mnie to była słuszna decyzja. Za co ja dostałem kicka to nie wiem.

Nando

  • Gość
Odp: Zarikus
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Lipca, 2009, 18:26:44 pm »
I just clicked over that 18 c slot cuz someone was kicked from PB the round before.... thats all...  ;) Peace

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Zarikus
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Lipca, 2009, 19:15:22 pm »
I'm sure, accident was caused by misunderstoodness of whole situation. Stay as friends, peace to all and see together on duty (ASAP)   ;)


« Ostatnia zmiana: 19 Lipca, 2009, 19:20:58 pm wysłana przez kurczak »

QQryQ

  • Gość
Odp: Zarikus
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Lipca, 2009, 22:48:44 pm »
zarikus says so You were tenth in the order, and got the first 18C... Classic old school bug ...

in polsh: 100% poparcia dla zarikusa, tego buga to kazdy nup potrafi, a co 3 ci stosuje, ludzie pomarudza sprzedadza TK a koles nastepne 14 rd gra w najlepsze... stary cfaniak...
Jak by wszedł na 100H koncie nie musiałby bagować, ale co tam zagram z niskim honorem powqrwia swoim ekhm skillem ... i ma satysfakcje tak ??? stare jak historia gier online...
Jak dla mnie to dla zarikusa medal, a dla nando kop przynajmniej na tydzien...  płaczek...

popeq

  • Gość
Odp: Zarikus
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Lipca, 2009, 14:24:11 pm »

For me it is a BS..^^ Bug no bug.. that is funny when somebody is kicked for a gun..^^ heh. That is not poor 203 or cheat or i dont know what alse.. when it mess with fun on the server.. When i was playing on my second acc or even on 1st, i was glitching like that or bugging leader slots many times.. i need a kick for month now! That is poooooor reason.

Zarik ja wiem ze ty sie wkurzasz za kazdym razem jak ktos jest lepszy od ciebie i wogole..:D ale bosze kopac za slota z C..?:D to ja ciebie teraz bede kopal za kazdym razem jak te 1-2 s wczesnie bulke wywalisz bo "akurat sie wymsknela" ^^ ja wiem ze uzywanie bugow nie jest fajne.. ale ten bug akurat jest dla mnie zalosnym powodem do kopa..^^

Rower

  • TS Admin
  • porucznik stogu
  • Wiadomości: 705
  • Karma: +22/-81
    • http://www.p-a-s.pl
Odp: Zarikus
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Lipca, 2009, 23:11:32 pm »
Zar poparcie w 100 %

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Zarikus
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Lipca, 2009, 08:25:42 am »
W takim razie połowa stałych graczy farmy AA2.8 powinna mieć już chyba bana... w tym ja też...
Skoro za coś takiego jest kick to za zmiane broni na dyma czy fraga przy starcie rundy zeby przyrushowac to tez powinien byc kick bo to bug, a za leżenie w dokach i strzelanie przez dym przez siatke to tez kick bo to przeciez bug... Sam tego używasz/używałeś Zarikus...

"Nie bądźmy bardziej papiescy od papieża"


Wielokrotnie straciłem przez to C ale co to za gracz, który tylko z C może/potrafi grać... to tak jak bicie non stop jednej mapy w jednym miejcu nie ruszając sie z miejsca i tylko czekanie na przeciwnika aż przyjdzie do Ciebei żeby go zabić i żeby nie wiedział skąd dostał w dyńke.

chillout ^^

QQryQ

  • Gość
Odp: Zarikus
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Lipca, 2009, 13:30:43 pm »
foszek czytaj uważnie prosze, nie dostał bana a kopala na 0min... po czym przyszedł sie wypłakac na forum...
Nie dość ze przybagował to jeszcze sie skarży... j/w płaczek i tyle...
Tu nie chodzi o tez o to ze przybagował, każdemu sie zdarza, sle tu wyszlo jego perfidne cwaniactwo, gdyby grał na 100H koncie nie musiałby, bo wybierałby pierwszy...
Nie dość  że chciał pokazac swoje pro na innym koncie to jeszcze chciał miec super givere... perfidne i celowe działanie...

Zeby była jasność to że w rulsach jest napisane "no bugging" nie oznacza ze mamy zamiar kogokolwiek banować, ale klaps sie nalezy, jak zarikowi buda ^^
« Ostatnia zmiana: 21 Lipca, 2009, 13:32:46 pm wysłana przez [7DBK]QQryQ »

PanMis

  • Gość
Odp: Zarikus
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Lipca, 2009, 15:08:15 pm »
Widzę, że nadal nie macie nic lepszego do roboty.  ;D
Dla was tylko bugi i cheaty są warte uwagi.  ;)

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Zarikus
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Lipca, 2009, 17:19:27 pm »
Ależ skąd, o wybitncyh graczach się nie pisze, bo zabrakłoby miejsca na HD na sewrwerze. O niedociągnięciach i niedoskonałościach graczy (około 3% w stosunku do reszty która jest m3g@c@cyPr0) się pisze tylko po to, żeby jeszcze bardziej móc się doskonalić jako serwer / admin / gracz. No i pozatym łatwiej coś wytknąć niż pochwalić.

Ciekawe jaka byłaby reakcja jakby Szarik kicknął gracza za super wunderbarową grę i mega poprawne zachowanie na serwerze, tak aby było potem o czym pisać. Na pytanie za co? odpowiedź: wszystko było super cacy, chciałem tylko wyróżnić kolegę zreszty tłumu nijakich i bluzgających graczów ;D
« Ostatnia zmiana: 21 Lipca, 2009, 17:46:57 pm wysłana przez kurczak »

zarikus

  • politiczeskaja ptica
  • *
  • Wiadomości: 1366
  • Karma: +102/-99
    • cfc
Odp: Zarikus
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Lipca, 2009, 17:39:35 pm »
...a za leżenie w dokach i strzelanie przez dym przez siatke to tez kick bo to przeciez bug... Sam tego używasz/używałeś Zarikus...

I tu masz racje foszek . Używałem, ale jak tylko ktoś mi powiedział żeby tego nie używać(chyba saperos) to już tak nie robie.

NANDO bo chyba o nim mowa w tym temacie zrobił bardzo widocznego BUGa i dlatego dostał KICKa na 0 minut jako ostrzeżenie że tak nie wolno.

popeq

  • Gość
Odp: Zarikus
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Lipca, 2009, 17:46:53 pm »
Dobra luz powiedzmy sobie szczerze koniec tematu..^^

I tak cie dorwe z ta 203..xD:D:D:D albo jak bedziesz przyczajonego tygrysa udawal w dokach..;)))

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Zarikus
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Lipca, 2009, 17:48:52 pm »
Fakt. że to tylko gra i nie powinien się nikt obrażać, za 0 kicka tylko podejść do sprawy z humorem.  Jakbyśmy się mieli obrażać na siebie za to co sobie piszemy serwerze to by już tam nikt pewnie nie grał :D