Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Regulamin TeamSpeak'a - ktory poprawny??  (Przeczytany 3226 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

DaUruk

  • Gość
Regulamin TeamSpeak'a - ktory poprawny??
« dnia: 03 Kwietnia, 2005, 04:11:10 am »
#### PLAY ROOMS ####

====) Regulamin ]CF[ TeamSpeak (====

1. Serwer jest dostępny dla wszystkich
2. Na TS proszę przebywać pod takim samym nikiem jak w grze (wraz z tagiem)
3. Zabrania się używania ników obraźliwych bądź wulgarnych.
4. Konto (tzw. R ) ulega likwidacji jeśli w przeciągu 30 dni nie nastąpiło ani jedno logowanie.
5. Puszczanie muzyki do wszystkich tylko za zgodą pozostałych Użytkowników danego pokoju.
6. Użytkownik ma prawo dostać jedno słowne upomnienie/ostrzeżenie w przypadku zachowania/działania niezgodnego z regulaminem i powszechnie przyjętą (n)etykietą.
7. Administracja ma prawo wykopać Użytkownika bez podania powodu, jeśli jawnie łamał regulamin i/lub (n) etykietę mimo wcześniejszego ostrzeżenia/upomnienia.
8. Bany używane są w ostateczności i raz na zawsze.





#### KANAŁY KLANOWE ####


1. Serwer jest dostępny dla wszystkich
2. Na TS proszę przebywać pod takim samym nikiem jak w grze (wraz z tagiem dla U, lub bez tagu dla R)
3. Zabrania się używania ników obraźliwych bądź wulgarnych.
4. Każdy członek klanu posiadającego tutaj swój kanał klanowy ma prawo otrzymać R.
5. Status CA przyznaje CL wg własnego uznania i tylko w obrębie własnego kanału klanowego.
6. Konto (tzw. R ) lub też kanał klanowy  ulega likwidacji jeśli w przeciągu 30 dni nie nastąpiło ani jedno logowanie.
7. Klan ma prawo do 7 podkanałów w obrębie swojego kanału klanowego.


8. Każdy Klan posiadający tu swój kanał powinien posiadac  stronę klanową, forum, nr GG e-mail lub inny rodzaj kontaktu z CL lub jego vice.

Zmiany w zasadach w punkcie 6 oraz dodatkowa zasada 8
//Uruk

john-me

  • kogut sztabowy
  • Wiadomości: 374
  • Karma: +1/-1
Regulamin TeamSpeak'a - ktory poprawny??
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Kwietnia, 2005, 04:47:07 am »
JOHN przesun ten temap do Zasady TeamSpeak'a

Aby otrzymać stały kanał na TS'ie wystarczy zgłosić sie do jednego z Adminów który rozpatrzy sprawe  ( wystarczy zagadać na ts czy gg etc. ). Najmilej widziane są czanele dla klanów AA oraz CS'a ( ale oczywiście nie było by reguły bez wyjątków ). Wystarczy podac nazwe dla kanału i zarejeastrować sie ( jedna osoba dostaje ( R ) i ( CA ) aby władać na nim ).
Kanały nie używane bedą kasowane ( po przeniesieniu na #### GARBAGE - ŚMIETNIK ####).
Uwagi:
Każdy Admin po stworzeniu "registered channel" powinien zanotować o tym m.in. w "..:: Administration Room ::..".
[21:47:28] *priv* Guri_PL: pANIE ADMIN PRZECZYTAŁEM NINIEJSZY TEKST I JESTEM GOTÓW O NA NEGOCJACJE Z PANEM O MUJ POOKUJ KLANU BLIND PROSZE O POZOLENIE NA WEJSCIE NA PANA KANAŁ. Z POSZANOWANIEM GURI

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Regulamin TeamSpeak'a - ktory poprawny??
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Kwietnia, 2005, 04:58:14 am »
myśle, że powinny być różne dla klanowych i play room, ale puszczanie muzy to raczej przesada chyba ?

[CF] TeamSpeak  <- mnie taka konwencja się pdoba, ale się nie napinam :)

DaUruk

  • Gość
Regulamin TeamSpeak'a - ktory poprawny??
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Kwietnia, 2005, 05:00:07 am »
hmm ja tylko edytowalem w kanalach klanowych :]


PS. Ide spac :]

PS2. Wybierzcie ktorys z nich lub zrobcie z dwoch jeden albo nie wiem co, ja wkazdym badz razie odchodze na jakis czas nie wiem kiedy sie znowu pojawie moze za miech albo 2...


PS3. Koko mozna bylo by zrobic tak aby CA w obrebie swego kanalu mogl przenosic na inne podkanaly tego kanalu "pomysl podsunal Rimer"

PS4. To ja zegnam...