Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Pewna refleksja  (Przeczytany 10421 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

]QT_ASY[_siema

  • Gość
Pewna refleksja
« dnia: 26 Września, 2005, 19:44:08 pm »
Mam do?? 'odwa?n?' propozycje. Chodzi oto aby odci??y? minimalnie Kurczaka. Zrobi? on dla nas wszystkich siedz?cych na tym tsie oraz dla polskiej sceny aa wiele. Juz dawno dawno temu  sta?a farma na 16 slotow pozniej nadszed? serwer do gry i wielka maszyna ruszy?a. Kurczak wydaje ciezko zarobione pieniadze na dogadzanie nam. Serwery oficjalne, ts, TURNIEJ z nagrodami dla kazdego! Nagrody turniejowe byly warte 5000 zl ! Nie wspominajac juz o wszystkim innym. Chodz istnieje idea co kto moze nie wychodzi ona najlepiej, tylko kilka wplat   to zbyt malo ! Proponuje radykalniejsze srodki. Za udzial  w turnieju 20 zl od osoby (wkoncu kazdy otrzyma nagrode a to wszystko kosztuje, przesylka, wyprodukowanie, zmarnowany czas na zalatwienie). W dzisiejszych czasach kazde hobby kosztuje. Idziemy na silownie placimy  nalezymy do klubu emeryta placimy za udzial w turniejach tym bardziej chodzby nawet w szchy kosztuje. Ale pomijajac turniej to tylko jedno razowa pomoc a co z utrzymywaniem serwerow? No wlasnie tutaj wydaje mi sie ze powinno sie placic za postawienie pokoju na tsie nie duzo 10 zl za miesiac od calego klanu to przeciez nie wiele. Ktos moze powiedziec przeciez ts tyle nie kosztuje ale pozostaje rowniez scena gry oficjale kosztuja nie sa rozdawane za darmo.


Ludzie zróbmy cos z tym fantem bo zajedziemy naszego dobroczynce a gdzie my sie wtedy podziejemy ? Pamietajcie ze to nie tylko kurczak tworzy CFC ALE TO MY WSZYSCY wiec poczujmy sie odpowiedzialny i zrobmy cos !!


My bedziemy walczyc za nasz pomysl poniewaz wydaje nam sie on godny kazdego FARMERA!

KLAN ]QT_ASÓW[ odwiecznie zwiazanych z farma i wiernych kurczakom!!!!!!!!!!!!!!!!!

tabak

  • Gość
Pewna refleksja
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Września, 2005, 19:54:51 pm »
Jak najbardziej zgadzam sie z tym MUSIMY ODCIAZYC KURCZAKA przeciez on to robi dla nas tak wiec uwazamy ]QT_ASY[ ze WPISOWE DO TURNIEJU POWINNO powtarzam POWINNO byc OBOWIAZKOWE tz. 20 zł od osoby tak jak siema pisał za kazdy wstep czy do kibla na stacji (lol)trzeba zapłacic tak wiec  FARMERZY poczujmy sie do odpowiedzialnosci i poniesmy czesc kosztów KURCZAKA za TURNIEJ a co do TSA to tez powinnismy chociaz czesc kosztów pokryc mysle

 FARMERZY CFC  LĄCZMY SIE I ZRÓBMY TO RAZEM ZEBY KAZDY KLAN MIAŁ SWOJ WKŁAD W CFC   :cool:

.Speedy

  • Gość
Pewna refleksja
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Września, 2005, 20:03:36 pm »
Racja czas odwdzięczyć się Kurczakowi za to co on zrobił dla nas. Hooah  :cool:

jermako

  • Gość
Pewna refleksja
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Września, 2005, 20:19:34 pm »
Na forum Administracji pojawiła się wczoraj ankieta na ten temat.
To bardzo dobry pomysł.

Fedi

  • Gość
Pewna refleksja
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Września, 2005, 20:30:51 pm »
Zgadzam sie KURCZAK ROBI ZADUZO a my zamalo!Siemus masz RACJĘ!!!!!  <ok>

Fisheer

  • Gość
Pewna refleksja
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Września, 2005, 20:35:18 pm »
Jestem za, ale nie zamykajmy drogi tym ktorzy nie bede w stanie tego zaplacic, na pewno sie doloze, mialem nawet zamiar przeznaczyc znacznie wiecej, ale jak to zwykle bywa niespodziewane wydatki   :nogood:

Remek

  • telegrafista grzędy
  • Wiadomości: 251
  • Karma: +7/-8
  • forumowy fajter
    • Troskliwe Misie
Pewna refleksja
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Września, 2005, 22:57:26 pm »
zgadzam sie, zrobic jakies wpisowe na turniej :)



Qubaj

  • Gość
Pewna refleksja
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Września, 2005, 02:29:44 am »
ja już [pisałem że jestem za wpisowym. Jak mamy tworzyć solidną scenę AA wokół CFC to trzeba to wspomagać finansowo.

]QT_ASY[_siema

  • Gość
Pewna refleksja
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Września, 2005, 06:10:48 am »
Aby to weszło w zycie potrzeba zdecydowanego dzialania a zeby znow na slowach nie pozostało

DAD

  • Gość
Pewna refleksja
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Września, 2005, 11:41:35 am »
Co zrobic z gim,nazialistami ktorzy nie maja swoich pieniedzy?
Oni tez pewnie chceiliby grac...
Sam juz mam swoje latka i prace, ale pomyslalem tez o innych.
Wydaje mi sie ze jest wiele klanow ktore nie maja swojego servera i beda wolaly wydac taka kase na swoj wlasny serwer. Oczywiscie moge byc w bledzie...

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Pewna refleksja
« Odpowiedź #10 dnia: 27 Września, 2005, 11:53:03 am »
Kochani, jestem wzruszony taką obywatelską postawa i bardzo dziękuję za docenienie naszych wspólnych wysiłków przy budowaniu sceny AAO via CFC. Nie mniej chciałbym podkreślić dobrowolność w/w zaproponowanych składek i rozdzielic je jednak zdecydowanie od drugiej edycji Turnieju CFC. Może na przyszłość będzie to jakiś pomysł na samofinansowanie się naszych rozgrywek.

Myślę, że Klany lub Gracze którzy wyrażą ochotę dołączyć się do pomocy finansowej na rzecz organizacji sceny AAO/CFC,  po prostu sami zadeklarują i wpłacą jakąś ustaloną przez siebie kwotę na nasze konto. Patrz dział Sponsoring.

holev

  • Gość
Pewna refleksja
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Września, 2005, 12:21:28 pm »
Cytat: "kurczak"
Kochani, jestem wzruszony taką obywatelską postawa i bardzo dziękuję za docenienie naszych wspólnych wysiłków przy budowaniu sceny AAO via CFC. Nie mniej chciałbym podkreślić dobrowolność w/w zaproponowanych składek i rozdzielic je jednak zdecydowanie od drugiej edycji Turnieju CFC. Może na przyszłość będzie to jakiś pomysł na samofinansowanie się naszych rozgrywek.

Myślę, że Klany lub Gracze którzy wyrażą ochotę dołączyć się do pomocy finansowej na rzecz organizacji sceny AAO/CFC,  po prostu sami zadeklarują i wpłacą jakąś ustaloną przez siebie kwotę na nasze konto. Patrz dział Sponsoring.


Problem w tym, że dobrowolność nie idzie w parze z ofiarnością... Co dobrze widać we wspomnianym przez Ciebie dziale...
Kwestia niepełnoletności również wydaje się być trochę 'naciągana'... Nie jest mowa o stałych wpłatach (w przypadku turnieju) a o jednorazowej i nieswygórowanej wpłacie, którą moim zzdaniem każdy jest w stanie uiścić... Można tutaj iść różnież w inną stronę - ustalenie równego wpisowego dla wszystkich klanów które we własnym zakresie kto w jakim stopniu je pokryje...

Problem moim zdaniem leży w chęciach (które są - bo tak ludzie piszą) i późniejszym ich realizowaniem (najczęściej kończy się tylko na gadaniu)...

[7DBK]Mastah_Doink

  • kurnikowy
  • Wiadomości: 105
  • Karma: +0/-0
  • I Pity a Fool!
    • http://www.doinkster.prv.pl
Pewna refleksja
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Września, 2005, 12:39:01 pm »
Dokladnie takwłaśnie Holev. Pomysł z tym wpisowym jaknajbardziej mi się podoba - przynajmniej wypije 8 piw mniej, co mnie satysfakcjonuje bo ostatnio za dużo inwestuję w siebie :) pozdro
Co ma być jest w rzeczy samej. Co tylko powinno być a nie jest, nie ma sensu. Dokładnie tak właśnie.
Cause in every city, there's a FOOL TO PITY!!

www.doinkster.prv.pl
www.gaza.matu.pl

Qubaj

  • Gość
Pewna refleksja
« Odpowiedź #13 dnia: 27 Września, 2005, 15:27:20 pm »
Holev dobrze gada. Dobrowolność z ofiarnością ma w tym kontekście mało wspólnego. W obrębie klanu są już zawsze problemy jak mamy do czynienia z dobrowolnością a co dopiero mówić o szerszej grupie. Jeśli już jakaś zrzutka to jednak w postaci obowiązkowego wpisowego, może być mniejsze np. 10 zł/os.
Na L4F z tego co pamiętam za miejscówkę płaciło się 75 zł i impreza była spora.

Też uważam, że problem z nieletnością i brakiem własnych środków jest trochę naciągany. 10 zł w sytuacji, kiedy gra jest darmowa nie powinno stanowić problemu.
A ponadto normalnie dzieci potrafią naciągać starych na wydatki powyżej 100zł na gierki tylko po to żeby je po tygodniu odstawić.
Też może patrzę trochę nieobiektywnie zaliczając się już do pokolenia middle twenties i mając pracę, więc zakładam, że się mogę mylić.

holev

  • Gość
Pewna refleksja
« Odpowiedź #14 dnia: 27 Września, 2005, 15:52:39 pm »
Qubaj mylić się możesz, ale nie bardzo - moim zdaniem...
Zakładam, że nie ma młodszych graczy w AAO jak 13 latkowie... W takim wieku to już do kina chodziłem co patrząc według dzisiejszych realii równa się 15zł za 2h zabawy...
Przekładając to na scenę AAO a dokładniej turniej CFC to wydatek 20zł za parę tygodni zabawy chyba nie jest dużą kwotą...