Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Mapy  (Przeczytany 2501 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jeruzalem

  • Gość
Mapy
« dnia: 24 Października, 2009, 17:44:48 pm »
moze by tak wprowadzic rotacjie wszystki map dostepnych na AA3 ... Rancho Bridge Pipleline etc ....  codziennie inna mapa kazda mapa .... bo zauwazylem ze ciagle tylko alley i impact wiem ze taka byla decycja po ankiecie ... ale z tego co slyszalem podczas gry to to juz sie zaczyna nudzic ...
 
taka moja mala sugestia ...

pozdrowienia

louis

  • Gość
Odp: Mapy
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Października, 2009, 18:39:20 pm »
Dla odmiany dziś przez cały dzień jest Ranch :P

Chomiq

  • Gość
Odp: Mapy
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Października, 2009, 19:35:11 pm »
Na pipie nikt nie gra, bridge jest w srode, rancho w sobote. Impact i Alley to najpopularniejsze mapy i sa grywalne praktycznie w kazdym trybie.

popeq

  • Gość
Odp: Mapy
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Października, 2009, 21:30:27 pm »
Przecie jest rotacja.. wiec o co comon?:>

jeruzalem

  • Gość
Odp: Mapy
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Października, 2009, 22:26:50 pm »
oj tak tylko sobie pomyslalem .. ze moglo by byc wiecej tego rancha i pipeline  troche roznorodnosci  ;p do ogolu

WieszKto

  • Gość
Odp: Mapy
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Października, 2009, 08:22:35 am »
Popieram jeruzalem. Map w nowej wersji AA jest tak mało że po co je ograniczać? Raz w tygodniu Ranczo i Pipeline nikomu nie zaszkodzi. Wiem że są mapki mniej grywalne i bardziej ale z czasem to nawet one (Impact i Alley) w dowolnej konfiguracji zaczynają nudzić. Pipeline jest nie grana bo jej nie ma na serwerze. Zróbmy próbę czy raz w tygodniu będą ludzie chcący w nią postrzelać? Podejrzewam że znajdą się chętni pograć zespołowo w nowym terenie.

Ostatnio da się zauważyć coraz więcej pojedynczych rushy mało teamplaya w poszczególnych składach itp. Przecież to AA a nie quake pograjmy drużynowo nawet na słabej mapie zamiast rushować i straifować z nudów na tych grywalnych...

Pozdrawiam

No offence!

popeq

  • Gość
Odp: Mapy
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Października, 2009, 09:11:45 am »
Widzisz widac ze nie grales od poczatku na CFCN. Mapa Pipline byla juz testowana i przynosila marne rezultaty.
Przewaznie grala na niej obsada taka jak np na Alley czy Impaccie w stosunku 1/3 co nie jest dopuszczalne. Serwer zeby mial zywotnosc musi byc dobry w rankingu, zeby byl dobry w rankingu musi miec dobra obsade caly czas. I tak juz ubolewamy ze nie jest on obsadzony w nocy. Ale moze tym lepiej.
Jednak wciagniecie Pipline na liste map to zle posuniecie raz ze ta mapa strasznie obciaza.. a dwa ze zaraz i tak jej nie bedzie prawdopodobnie bo wskoczy na jej miejsce w nowym patchu inna (takie pogloski). Pozatym wejdz sobie na pipke na innym serwerze pograsz max z 1h i wyjdziesz. Nie ma opcji by ona sie podobala kazdemu caly dzien.

Dlatego ostatni raz powtarzam.
Na 5 map sa 4.. czego wam jeszcze brakuje?:> Jest rotacja. Praktycznie kazdy tryb? O co comon?:>

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Mapy
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Października, 2009, 15:58:02 pm »
Ewentualnie, jak będzie takie życzenie większości na serwerze, żeby zmienić na PIPE to zmień testowo.


Kiedy patch ?

popeq

  • Gość
Odp: Mapy
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Października, 2009, 16:15:57 pm »
RGR.. ale raczej to sie nie zdarzy.. :P Jeszcze nie widzialem oprocz paru wyjatkow by az tyle ludu chcialo pipe..;P(zalezy jaka ;D )

louis

  • Gość
Odp: Mapy
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Października, 2009, 19:01:15 pm »
Kiedy patch ?

Tego i ja nie wiem  ;P


[CKSS]Zadlo

  • Gość
Odp: Mapy
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Października, 2009, 15:14:58 pm »
pipelina to porazka w 3.0, most jeszcze sie jakos broni moze to ze wzgleduna ten tryb, moim zdaniem taka rotacja i ustawienia sa najlepsze dla 90% spoleczenstwa CFCN.

WieszKto

  • Gość
Odp: Mapy
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Października, 2009, 16:11:44 pm »
Przecież ja tego nie neguje po co się unosić. Popieram jeruzalema ze względu na bardzo małą ilość map w AA3. Mam nadzieje że rzeczywiście nowe pacze ciut urozmaicą rozgrywkę co by pobiegać w noeych miejscach.

[CKSS]Zadlo

  • Gość
Odp: Mapy
« Odpowiedź #12 dnia: 29 Października, 2009, 16:38:03 pm »
a kto tu sie uniusl :P chyba popeq bo on ma skrzydelka always :P i pije redbulla

popeq

  • Gość
Odp: Mapy
« Odpowiedź #13 dnia: 29 Października, 2009, 16:48:35 pm »
Od kad sa tampony skrzydelka poszly w zapomnienie.. :P tak samo z rebullem bo wole tigera..xD

I nikt sie nie unosil.. ^^ Jak by sie ktos uniosl to bys to inaczej odczul..xD