Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Wielkie dzięki dla klanu NoIT  (Przeczytany 3574 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jasper101

  • Gość
Wielkie dzięki dla klanu NoIT
« dnia: 06 Lutego, 2011, 01:36:43 am »
Witam serdecznie

Po raz kolejny klan CSP doświadczył wspaniałej atmosfery na kolejnym wspólnym sparingu z klanem NoIT. Panowie bardzo Wam dziękujemy i liczymy na kolejne wspólne manewry. Dzięki temu możemy poznać się lepiej a także każdy z nas może się jeszcze czegoś nauczyć. Jesteście Panowie dobrze wyszkolonym klanem, macie dobrego clan lidera, który Was prowadzi w dobrym kierunku. Działajacie i powielajcie sukcesy, budujcie teamwork i partnerstwo. Oczywiście klan CSP jest otwarty na kolejny sparing. Tutaj zaapeluje i  zachęcić inne klany do spotykania się na rozgrywkach sparingowych a nie tylko w ligach typu TWL, ESL czy ESCN. Gwarantujemy dobrą i przyjacielską atmosferę.

Jeszcze raz NoIT-y dziękujemy !!!

« Ostatnia zmiana: 06 Lutego, 2011, 01:42:36 am wysłana przez Jasper_101 »

Remeq

  • kurnikowy
  • Wiadomości: 110
  • Karma: +7/-1
Odp: Wielkie dzięki dla klanu NoIT
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Lutego, 2011, 01:45:45 am »
zaśmiejesz sie??:P

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Wielkie dzięki dla klanu NoIT
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Lutego, 2011, 10:27:16 am »
Z tego co wiem to forum noit mieści się gdzie indziej

Jasper101

  • Gość
Odp: Wielkie dzięki dla klanu NoIT
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Lutego, 2011, 11:12:29 am »
Z tego co wiem to forum noit mieści się gdzie indziej

Foszku to jest post z podziękowaniami i jednocześnie apel do innych klanów o zagranie sparingów. Dlatego pozwoliłem sobie to umieścić.

WHT

  • Gość
Odp: Wielkie dzięki dla klanu NoIT
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Lutego, 2011, 11:21:29 am »
Jaki typ. Ja tu nie widze apelu. To raczej brzmi jakbyś na siłe chciał podnieść albo swoje albo noit morale w naszych oczach (?)
Zaraz zaraz, czy ideą NoIT nie jest brak podziałów i wyznacznia clan liderów?
Granie sparów, jak gra umiera. :]
« Ostatnia zmiana: 06 Lutego, 2011, 11:34:40 am wysłana przez WHT »

Jasper101

  • Gość
Odp: Wielkie dzięki dla klanu NoIT
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Lutego, 2011, 11:45:27 am »
WHT proszę poczytaj sobie dokładnie mój pierwszy post w tym temacie. Chyba nieco opacznie odebrałeś mój post na tym forum do czego oczywiście miałeś prawo. Nikt nikogo nie będzie podnosił morali. Od dłuższego czasu z klanem NoIT gramy spary i współpraca układa się na bardzo dobrym poziomie. Myślę, że chłopaki z NoIT mogą to śmiało potwierdzić tutaj. I tak chcemy też współpracować z innymi klanami AA3

Ponawiam swoją prośbę do innych klanów - grajmy więcej sparów, spotykajmy się również poza ligami. Po co ścinać się na forach i budować między sobą jakieś dziwne i niepotrzebne bariery ? Ludziki to tylko gra i spotykamy się tutaj dla rozrywki i miłego spędzenia czasu.

WHT co do reszty Twojego postu nie będę się ustosunkowywał bo to Twoje prywatne wycieczki do NoIT. Jeżeli kogoś uraziłem swoim tekstem to od razu mówię, że nie było to moim zamierzonym celem. Dziękuje HooaH

WHT

  • Gość
Odp: Wielkie dzięki dla klanu NoIT
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Lutego, 2011, 11:49:43 am »
Stary, ale to nie jest forum noit, a w 3/4 ten post jest o tym. Dlatego zwyczajnie nie rozumiem, po co akurat tutaj to piszesz. Myślę, że z CFC sparów nie pogracie.

Jasper101

  • Gość
Odp: Wielkie dzięki dla klanu NoIT
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Lutego, 2011, 11:53:40 am »
Stary, ale to nie jest forum noit, a w 3/4 ten post jest o tym. Dlatego zwyczajnie nie rozumiem, po co akurat tutaj to piszesz. Myślę, że z CFC sparów nie pogracie.

Ok dzięki  ;D

Magnus91

  • zbój okoliczny
  • Wiadomości: 34
  • Karma: +0/-44
  • farmer
Odp: Wielkie dzięki dla klanu NoIT
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Lutego, 2011, 14:20:49 pm »
Jaki typ. Ja tu nie widze apelu. To raczej brzmi jakbyś na siłe chciał podnieść albo swoje albo noit morale w naszych oczach (?)
Zaraz zaraz, czy ideą NoIT nie jest brak podziałów i wyznacznia clan liderów?
Granie sparów, jak gra umiera. :]

WHT jak zawsze na posterunku xD

Witam serdecznie

Po raz kolejny klan CSP doświadczył wspaniałej atmosfery na kolejnym wspólnym sparingu z klanem NoIT. Panowie bardzo Wam dziękujemy i liczymy na kolejne wspólne manewry. Dzięki temu możemy poznać się lepiej a także każdy z nas może się jeszcze czegoś nauczyć. Jesteście Panowie dobrze wyszkolonym klanem, macie dobrego clan lidera, który Was prowadzi w dobrym kierunku. Działajacie i powielajcie sukcesy, budujcie teamwork i partnerstwo. Oczywiście klan CSP jest otwarty na kolejny sparing. Tutaj zaapeluje i  zachęcić inne klany do spotykania się na rozgrywkach sparingowych a nie tylko w ligach typu TWL, ESL czy ESCN. Gwarantujemy dobrą i przyjacielską atmosferę.

Jeszcze raz NoIT-y dziękujemy !!!



HOOAH
« Ostatnia zmiana: 06 Lutego, 2011, 14:22:58 pm wysłana przez Magnus91 »

WHT

  • Gość
Odp: Wielkie dzięki dla klanu NoIT
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Lutego, 2011, 14:42:31 pm »
Skończ.

Magnus91

  • zbój okoliczny
  • Wiadomości: 34
  • Karma: +0/-44
  • farmer
Odp: Wielkie dzięki dla klanu NoIT
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Lutego, 2011, 14:45:38 pm »
Nie skończę, bo już mam dosyć Twoich prywatnych wycieczek do NoIT-ów.

WHT

  • Gość
Odp: Wielkie dzięki dla klanu NoIT
« Odpowiedź #11 dnia: 06 Lutego, 2011, 14:48:10 pm »
Skończ, bez kitu.

Atomek

  • Gość
Odp: Wielkie dzięki dla klanu NoIT
« Odpowiedź #12 dnia: 06 Lutego, 2011, 15:55:29 pm »
Dzięki Jasper wszystkie spary były zawsze zajebiaszcze. Pozdro600.

kukii

  • Gość
Odp: Wielkie dzięki dla klanu NoIT
« Odpowiedź #13 dnia: 07 Lutego, 2011, 12:25:45 pm »
Dzięki za gre panowie ! , oby wszędzie była taka miłą atmosfera ....

bskk

  • Gość
Odp: Wielkie dzięki dla klanu NoIT
« Odpowiedź #14 dnia: 07 Lutego, 2011, 21:20:14 pm »
Dzięki Jasper ale nie pisz nic w tym temacie to ci zaoszczędzi zbędnego stresu! pozdro