Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Prezydent RP nie żyje. Samolot prezydencki Tu 154 rozbił się w Smoleńsku.  (Przeczytany 7021 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Prezydent RP Lech Kaczyński nie żyje. Samolot prezydencki Tu 154 lecąc na obchody rocznicy zbrodni katyńskiej rozbił się na lotnisku w Smoleńsku. Na pokładzie było 88 osób - nikt nie przeżył katastrofy.  

Rosyjskie media już zdążyły "ustalić" przyczynę katastrofy:  .. Przyczyną katastrofy polskiego samolotu prezydenckiego Tu-154 pod Smoleńskiem mógł być błąd załogi - poinformowała agencja RIA-Nowosti, powołując się na źródło w strukturach siłowych Centralnego Okręgu Federalnego Rosji. - Prawdopodobną przyczyną katastrofy był błąd załogi w czasie manewru lądowania  ...  

Piętno Katynia odciska się kolejny raz na historii Polski, kolejny raz unicestwiona została polska elita rządząca. Jest to niewyobrażalna tragedia narodowa odrodzonej Polski.

Na znak żałoby zostają wyłączone na dwa dni oba serwery gry AA3 / AA2.  
« Ostatnia zmiana: 13 Kwietnia, 2010, 00:08:27 am wysłana przez kurczak »

Borgir

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 997
  • Karma: +29/-5
  • Ne timueris messorem
Odp: Lech Kaczyński nie żyje. Samolot prezydencki Tu 154 rozbił się w Smoleńsku.
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Kwietnia, 2010, 01:59:10 am »
Dziękuję Kurczak .... po prostu dziękuję. Dopiero do mnie dotarło ... cały dzień absurdu jak z Monty Python'owskiego filmu ..... teraz odpuściły twarde nerwy i po prostu płaczę. Wybitni ludzie o wyważonych poglądach .... Putra, Płażyński ... i wielu wielu innych  :( Po prostu dziękuję.
Ad mortem defecatam, brzmi tak samo mądrze jak: iedem penis aquam turbent - zwłaszcza, że w łacinie prawda? :)

"Rosja to nie kraj, to stan umysłu !"


pit-23

  • Gość
Odp: Prezydent RP nie żyje. Samolot prezydencki Tu 154 rozbił się w Smoleńsku.
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Kwietnia, 2010, 14:13:21 pm »
Pit, a widziałeś emotkę na końcu posta ?  Jest to duże przymrużenie oka czyli " ; " i " D "

To dokładnie tak samo jak ja się dałem złapać w usuwanie smajtów na zero "już teraz i natychmiast"

No teraz to ja już się wogóle wycofuję z forum ...

O kurde.

Widziałem ją, ale zanim do niej doszedłem to już mi oczy bielmem zaszły, i jakoś związałem ją tylko z ostatnim zdaniem...

[CKSS]Zadlo

  • Gość
Odp: Prezydent RP nie żyje. Samolot prezydencki Tu 154 rozbił się w Smoleńsku.
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Kwietnia, 2010, 14:23:12 pm »
kocham to nasze polskie piekielko

WHT

  • Gość
Odp: Prezydent RP nie żyje. Samolot prezydencki Tu 154 rozbił się w Smoleńsku.
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Kwietnia, 2010, 15:27:56 pm »
Przerwijmy już te gadki i tyle.    :32: To są  emocje.
« Ostatnia zmiana: 13 Kwietnia, 2010, 16:09:24 pm wysłana przez WHT »

jetspike_pl

  • Gość
Odp: Prezydent RP nie żyje. Samolot prezydencki Tu 154 rozbił się w Smoleńsku.
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Kwietnia, 2010, 21:06:01 pm »
dobra no to tak dla formalnosci sie spytam co zamierzamy zrobic jak ktos bedzie kpil, robil aluzje lub w inny sposob nawiazywal do tej tragedii w zlym kontekscie? skoro kazdy ma prawo do wyboru czy chce lub nie obchodzic zaloby, to ma tez prawo do swobodnego wypowiadania sie na ten temat? jak dla mnie to bzdura bo nawet w mediach cenzuruja wypowiedzi debili bez podstawowki i ludzi ktorych zachowanie conajmniej powinien zbadac lekarz. ja np nie moge zagwarantowac ze sprawiedliwiepotraktuje kolesia ktory zacznie z tego kpic (tzn raczej nie bylbym sklonny do jakichkolwiek dyskusji i bylby kick), dlatego ze takim zachowaniem moge czuc sie gleboko urazony...
« Ostatnia zmiana: 13 Kwietnia, 2010, 21:17:23 pm wysłana przez .ViciousJetSpike. »

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Prezydent RP nie żyje. Samolot prezydencki Tu 154 rozbił się w Smoleńsku.
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Kwietnia, 2010, 22:35:14 pm »
Już odpowiadam, za kpiny z tragedii 1 (słownie jedno) ostrzezenie i przy powtórce natychmiastowy ban.  I nie ma tłumaczenia, że komuś to wisi. Jak wisi to niech zachowa dla siebie swoją opinię.
« Ostatnia zmiana: 13 Kwietnia, 2010, 22:37:04 pm wysłana przez kurczak »

kubusgoth

  • Gość
Odp: Prezydent RP nie żyje. Samolot prezydencki Tu 154 rozbił się w Smoleńsku.
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Kwietnia, 2010, 22:43:04 pm »
Już odpowiadam, za kpiny z tragedii 1 (słownie jedno) ostrzezenie i przy powtórce natychmiastowy ban.  I nie ma tłumaczenia, że komuś to wisi. Jak wisi to niech zachowa dla siebie swoją opinię.

agree  Bardzo dobra postawa.  :52:

Borgir

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 997
  • Karma: +29/-5
  • Ne timueris messorem
Odp: Prezydent RP nie żyje. Samolot prezydencki Tu 154 rozbił się w Smoleńsku.
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Kwietnia, 2010, 23:08:55 pm »
kocham to nasze polskie piekielko
To własnie postawa, którą ktoś tu określił mianem sarmacja ... słusznie czy nie takie określenie padło.

Pit - każdy tutaj szanuje Cię i Twoje poglądy - co do tego nie ma różnic. Jednakże swoimi postami, czasami porywasz się już na poglądy innych w konkretnej sprawie - tu należałoby schłodzić emocje. Ale także inni, powinni schłodzic ton wypowiedzi, bo nie powiem, ale kilka ostrych słów się przewinęło - na szczęście zostało to wytłumaczone więc więcej nie ma co ciągnąć wątku osobistego.

Od siebie napiszę tylko luźną obserwację dotyczącą zaistniałej sytuacji (tej z TV dzisiaj też) w moich oczach naszkicowałeś się jako człowiek, który traktuje zasadę "nie bo nie" jako święte prawo człowieka do bycia anty wszystkiemu. Szanuję to, ale nie dyskutuję z tego typu ludźmi. Nie olewam, ale nie zamieniam zdania w pełnym szacunku. Dzisiaj wypowiadała się jakaś bojówka anarchistyczna chyba ( ?) z Krakowa o pogrzebie na Wawelu. Moim zdaniem ten pogrzeb to hołd dla patriotyzmu reprezentowanego przez Naszego prezydenta, a nie widzimisię politbiura czy kościoła. Padł pomysł społeczny, rodzina zaakceptowała i reszta środowisk jakoś nie miała i nie ma nic przeciwko, ale musieli być ludzie "anty", których mi żal. Bo oni na pewno nie wiedzą co to patriotyzm i poczucie obowiązku wobec ojczyzny, jakie miał prezydent. Tak czuję, że Ty Pit wiesz kim jesteś i czujesz się patriotą. Mimo, że artykułowanie pewnych zdań związanych z ważkimi sprawami po prostu Ci nie wyszło i zabrnąłeś po tej linii w ślepy zaułek.

Do wszystkich innych użytkowników forum - ważcie słowa by wygłosić swoje racje klarownie, a nie raniąc przy tym uczuć innych. To bardzo ważne jak widać.

Z wyrazami szacunku,
Bogir aka. Hugo.Stiglitzi

P.S: Kurczak - za jechanie po Pit'cie ode mnie - 100 smajtów (niech ktoś mu wlepi ode mnie) za mordkę "z przymrużeniem oka" +99 (patrz poprzedni nawias), żebyś się nie rozbestwił.
Ad mortem defecatam, brzmi tak samo mądrze jak: iedem penis aquam turbent - zwłaszcza, że w łacinie prawda? :)

"Rosja to nie kraj, to stan umysłu !"


kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Prezydent RP nie żyje. Samolot prezydencki Tu 154 rozbił się w Smoleńsku.
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Kwietnia, 2010, 23:15:08 pm »
Oka doka, to niech mnie ktoś wysmajta a ja się w międzyczasie zamknę się w sobie na jakiś czas aby przemyśleć co dalej.  Zdaję sobie sprawę, że każdego tragedia dotknęla w różny sposób i przy okazji wyszły pewne różnice poglądów więc trzeba koniecznie znaleźć złoty środek, tak aby nikt nie czuł się pokrzywdzony.  Nawet ja.



 :52:


Idę oglądać Generała cz. II


 
« Ostatnia zmiana: 13 Kwietnia, 2010, 23:20:43 pm wysłana przez kurczak »

[DUNNO]^fo$fik

  • Gość
Odp: Prezydent RP nie żyje. Samolot prezydencki Tu 154 rozbił się w Smoleńsku.
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Kwietnia, 2010, 23:16:31 pm »
No to masz ode mnie APA :)
ja w takim wypadku wale w gaz :)
« Ostatnia zmiana: 13 Kwietnia, 2010, 23:23:26 pm wysłana przez fo$fik »

QQryQ

  • Gość
Odp: Prezydent RP nie żyje. Samolot prezydencki Tu 154 rozbił się w Smoleńsku.
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Kwietnia, 2010, 23:41:21 pm »
takie moje 3 grosze...
Zdecydowanie wyzej stawiam Jana Pawła II, jakoś nikt wtedy nie wyłaczył servera, po prostu wszyscy wyszli z gry...
Najwiekszym jak na razie obnosicielem patriotyzmu jest Borgir, ja to rozumiem i szanuje, ale tez powinieneś uszanować zdanie innych, do momentu posta Pita jakos nie zauważylem aby ludzie walili drzwiami i oknami i popierali tę czy inna decyzje...
Nie znoszę polityków, w/g mnie to banda pijaków i nierobów, ale zginęli ludzie, zginęli rodacy należy sie im szacunek w ten czy inny sposob. koko wyłaczył servery bo w jakis sposob dawały mu radość, satysfakcje ze może oddać ludziom troche tej radości, emocji itp... zrozumiałe chyba jest to ze w takiej chwili nie było mu do smiechu...
Co do życia publicznego, to jakos nie wyobrażam sobie zamkniecia, odwołania służb miejskich, zamykania podstawowych placówek handlowych...
Nie musisz przez te kila dni chodzic do kina czy teatru, dasz rade... strasznie potrzebujesz rozrywki ? masz dvd, satelite, mozesz pograc na serverach całego świata, farma to nie jego pepek...

pit-23

  • Gość
Odp: Prezydent RP nie żyje. Samolot prezydencki Tu 154 rozbił się w Smoleńsku.
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Kwietnia, 2010, 00:20:51 am »
Od siebie napiszę tylko luźną obserwację dotyczącą zaistniałej sytuacji (tej z TV dzisiaj też) w moich oczach naszkicowałeś się jako człowiek, który traktuje zasadę "nie bo nie" jako święte prawo człowieka do bycia anty wszystkiemu.

Staram się argumentować swoje "nie", więc nie wiem dlaczego postrzegasz mnie jako wyznawcę zasady "nie bo nie".

Dzisiaj wypowiadała się jakaś bojówka anarchistyczna chyba ( ?) z Krakowa o pogrzebie na Wawelu [...]
. Moim zdaniem ten pogrzeb to hołd dla patriotyzmu reprezentowanego przez Naszego prezydenta, a nie widzimisię politbiura czy kościoła. Padł pomysł społeczny, rodzina zaakceptowała i reszta środowisk jakoś nie miała i nie ma nic przeciwko, ale musieli być ludzie "anty", których mi żal. Bo oni na pewno nie wiedzą co to patriotyzm i poczucie obowiązku wobec ojczyzny, jakie miał prezydent.

Tobie ich żal, a mnie oni budują. Zgadzam się z nimi (Wawel w tym przypadku naraża jedynie zmarłego na śmieszność), i gratuluję im odwagi - w obecnej sytuacji jakiekolwiek prezentowanie poglądów nie będących uwielbieniem L.Kaczyńskiego grozi ukamieniowaniem.

Mimo, że artykułowanie pewnych zdań związanych z ważkimi sprawami po prostu Ci nie wyszło i zabrnąłeś po tej linii w ślepy zaułek.

Masz inne zdanie na te tematy - OK. Ale ten pouczający i moralizatorski ton sobie daruj, bo to jest dokładnie to czemu się sprzeciwiam pisząc w tym wątku.

kurczak

  • Administrator
  • generał farmy
  • *****
  • Wiadomości: 7566
  • Karma: +643/-41
    • http://www.cfcn.pl
Odp: Prezydent RP nie żyje. Samolot prezydencki Tu 154 rozbił się w Smoleńsku.
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Kwietnia, 2010, 00:30:07 am »
Zdecydowanie wyzej stawiam Jana Pawła II, jakoś nikt wtedy nie wyłaczył servera, po prostu wszyscy wyszli z gry...

Serwer był również wyłączony, może po paru godzinach ale był na pewno offline przez dwa dni.  


Odnośnie kamieniowania:  do tragicznego wypadku kamieniowano za "kaczyzm", po wypadku jak widać jest odwrotnie. Róznica jest taka jak 5 lat do góra 1 miesiąca. Potem wróci wszystko do normy.
« Ostatnia zmiana: 14 Kwietnia, 2010, 00:35:26 am wysłana przez kurczak »

Borgir

  • chorąży zagrody
  • Wiadomości: 997
  • Karma: +29/-5
  • Ne timueris messorem
Odp: Prezydent RP nie żyje. Samolot prezydencki Tu 154 rozbił się w Smoleńsku.
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Kwietnia, 2010, 00:43:00 am »
Kłócił się nie będę, zapewne QQryQ napisał prawdę i Ty Pit napisałeś też prawdę. Możemy dać spokój już jałowej dyspucie bo już widzę, że tylko ciśnienie rośnie. Ale jak ktoś chce. Ja swoich przekonań nie zmienię, a jak ktoś zakochał się w poprawności politycznej to gratuluję.
Ad mortem defecatam, brzmi tak samo mądrze jak: iedem penis aquam turbent - zwłaszcza, że w łacinie prawda? :)

"Rosja to nie kraj, to stan umysłu !"